Инфраструктура

OPPO, Swisscom та Ericsson збільшують зусилля для розвитку 5G

OPPO, Swisscom та Ericsson торують шлях для наступного етапу розгортання 5G в Європі. Так, компанії здійснили перші голосові дзвінки й передачу даних через автономну комерційну 5G мережу (SA Standalone) у Берні. Дзвінки робили за допомогою Ericsson 5G радіосистеми, 5G Core, IMS (мультимедійної підсистеми на основі протоколу IP) і 5G девайсів OPPO. Про це йдеться в пресрелізі компанії Pleon Talan.

Сьогодні всі європейські мережі, що працюють у реальному часі, розгортаються в неавтономному (NSA, non-standalone) режимі 5G, забезпечуючи більшу швидкість передачі даних, тоді як сигнал підтримується базовою мережею 4G. Очікується, що поступово більшість, а можливо, й усі наявні 5G мережі перейдуть на 5G SA режим, щоб запропонувати швидше підключення та негайний доступ до широкої пропускної здатності 5G.

Завдяки продуктивності зі зменшеною затримкою та можливостям сегментації мережі гнучка автономна 5G архітектура дозволить впроваджувати ще більше інновацій у такі технології, як доповнена та віртуальна реальність (AR/VR), розумні заводи й транспортні засоби.

Важливим кроком в масштабах країни стало те, що нещодавно Swisscom здійснили автономні голосові дзвінки та передачу 5G даних, використовуючи функцію VoNR (Голосові/Відеодзвінки на новій радіочастоті) та агрегування частот, а також Ericsson Spectrum Sharing — унікальне рішення, що повторно використовує апаратне забезпечення/спектр/сайти, завдяки чому збільшує охоплення середнього/високого діапазону та дає чітку роботу автономної 5G мережі. Дзвінки здійснювалися на Ericsson 5G Radio Dot, 5G Core та IMS, розгорталися на Ericsson NFVI (інфраструктура віртуалізації мережевих функцій) за допомогою смартфонів OPPO Find X2 Pro й OPPO Reno 4Z 5G із двома різними чіпсетами.

Поєднавши широкосмуговий спектр FDD (frequency division duplex: використання двох частотних діапазонів) із низьким діапазоном і середньосмуговий спектр TDD (time division duplex: використання одного частотного діапазону) великої ємності, рішення 5G Carrier Aggregation (агрегація частот) від компанії Ericsson значно збільшить покриття та пропускну здатність 5G. Ericsson Spectrum Sharing, як і раніше, відіграватиме важливу роль у переході постачальника послуг до автономної 5G архітектури та ширшого 5G покриття.

Меггі Сюе, президент OPPO в Західній Європі, зазначила: «Приємно бачити, що ми зробили ще один великий крок до комерціалізації 5G SA мережі в Європі. Ми віримо, що 2021 року розробка й застосування 5G технології значно пришвидшаться. OPPO продовжуватимуть співпрацювати з Ericsson і Swisscom, щоб вивчити потенціал 5G технології та надавати кращий досвід європейським споживачам».

Крістоф Ешліманн, керівник відділу технологій та інформації Swisscom, сказав: «У своїх лабораторіях ми демонструємо, що технології принесуть користь нашим клієнтам завтра. Нещодавно це було доведено знову, коли Swisscom 4-й рік поспіль очолили найкращий мережевий тест у Швейцарії Umlaut Connect. Майбутнє 5G послуг залежатиме від автономних 5G мереж. А інвестуючи в автономні 5G мережі, ми інвестуємо також у нові можливості для Швейцарії, як от сегментування мереж і спеціальні локальні 5G розгортання».

Арун Бансал, президент Ericsson у Європі та Латинській Америці, зауважив: «Разом зі Swisscom ми запустили першу комерційну 5G мережу в Європі. Зараз настав час об’єднатися для ще однієї віхи. Досягнення 5G SA є важливим кроком на шляху до розкриття всього потенціалу 5G. Наша надійна, безпечна й гнучка автономна 5G архітектура дозволить Swisscom розробляти та пропонувати інноваційні сценарії використання завдяки керуванню цифровою трансформацією у Швейцарії за допомогою нашої фантастичної екосистеми партнерів. Ми дуже пишаємося тим, що є партнером Swisscom у сфері мобільного зв’язку та керуємо розвитком 5G у Європі».

У квітні 2019 року, подолавши численні технічні перепони, OPPO Reno 5G став першим комерційним смартфоном 5G, який вийшов на європейські ринки. OPPO Reno4 й OPPO Find X2 серії, що з'явилися згодом, також підтримують 5G, щоб забезпечити більшій кількості користувачів разючу швидкість і стабільність.

На нещодавньому OPPO INNO DAY 2020 компанія запропонувала використовувати технологію для того, щоб люди могли увіковічити красу навколо себе та розширити уявлення про майбутнє. В епоху інтернету досвіду (Internet of Experience) OPPO прагнуть надати ширшому колу користувачів можливість безперешкодно використовувати блискавичну швидкість і зручність 5G. Як піонер і промоутер 5G, що реалізує концепцію «Технології для людства, доброта для всього світу», OPPO й надалі співпрацюватимуть із партнерами, щоб зробити 5G доступним для користувачів у всьому світі.

Новое на сайте

Search