ТВ

НЛО TV подарує глядачам багато гумору, тепла і заряду на рік новий

Пресреліз мовника інформує про телевізійні цікавинки 31 грудня.
Вдень о 13:00 відбудеться прем’єра другого сезону анімаційного ситкому «Небезпечна зона» – всі 10 серій одразу. За сюжетом, у самому центрі України, де виникла зона екологічної катастрофи й звалище радіаційних відходів, продовжує жити одна сім'я. Карпенки намагаються пристосуватися до життя в нових умовах. У другому сезоні «Небезпечної зони» сім'ю Карпенків чекають ще більш захопливі пригоди у світі людо-звірів. Неймовірні й цікаві події, які можливі тільки в анімаційному просторі, змусять глядача сміятися і співпереживати головним героям. Другий сезон наповнений несподіваними поворотами, гострими сюжетами, безліччю нових персонажів і, звичайно ж, приправлений чорним гумором.

О 21:50 почнеться новорічний випуск шоу «Мамахохотала». Актори покажуть і розкажуть, як цього року ми всі згуртувалися, зблизилися і звикли один до одного заново. На прикладі Люди з Ванею і Жені з Анею глядач побачить, як пари змінювали свій побут і вирішували прості життєві питання. А ще дізнається, як налагодити особисте життя, коли всі родичі вирішили жити в одній квартирі, як туристичні агентства намагаються знайти клієнтів, а дівчата сперечаються з хлопцями. Буде й інтерактивний номер, в якому вирішуватиметься доля закоханої пари, і сон біля олів'є, і ялинка, що розмовляє, і таємні новорічні бажання. На новорічний вогник також прийдуть і інші зірки НЛО TV – ведучий шоу «Оттак мастак» Серж Куніцин і його співведуча Аманда Іроанья, зірка серіалу «Швидка» Надія Хільська, актори серіалу «Суперкопи» Тарас Цимбалюк і Павло Тупіков, актори серіалу «Громада» Богдан Шелудяк, Тетяна Юрікова і Кирило Ганін, ведучий тревел-шоу «Чекін» Ілля Луценко.

Фільм «Інфоголік» підхопить естафету і вже о 00:00 глядач познайомиться з головним героєм Максимом, який вільний час проводить, втупившись у екран смартфона або ноутбука. Героя турбує тільки одне: постійно бути в курсі всіх новин. Цілком інформаційно залежний, Максим не помічає, що відбувається у нього під носом. Дружина героя, Маша, намагається повідомити чоловікові, що вагітна, але він не звертає уваги на її натяки. У запалі сварки Маша бажає, щоб всі новини, про які читає чоловік, відбувалися з ним в реальності. Це бажання здійснюється, що призводить до низки безглуздих і комічних ситуацій. В головних ролях: Євген Янович, Олег Маслюк, Олена Борозенець.

А о 01:45 на глядачів чекає стрічка «Зустріч однокласників». В основі сюжету – історія 3 шкільних друзів (рок-музиканта, підприємця і архітектора), які зустрічаються, щоб відзначити 25-річчя випуску. Багато хто вважає, якщо доля дала шанс не бачити нікого зі своїх однокласників одразу після випускного – треба цим скористатися. Але наші герої вирішують інакше і вирушають на найважливішу вечірку в їхньому житті. В головних ролях: Валерій Харчишин, Андрій Бурим та Олексій Нагрудний.

«Упевнений, що усім дуже хочеться, щоб 2021-й справдив надії. Тому зустріти його треба в хорошому настрої і в хорошій компанії. Отже, ідеальний варіант – провести 31 грудня разом із телеканалом НЛО TV. Ми підготувалися і покажемо глядачеві легкий, приємний гумор від улюблених акторів, ведучих і навіть анімаційних героїв.

Вдячний усім, хто був з нами у 2020-му, обов’язково побачимося в новому році! Адже ми плануємо радувати, дивувати і заряджати новими яскравими прем’єрами!» – зазначив директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

 

Новое на сайте

Search