ТВ

«Ранок у Великому місті» на ICTV має нову студію

З 12 січня ранкова передача на ICTV виходить в оновленій студії. Як завжди, ефір проводитимуть двоє ведучих, однак тепер вони матимуть ще й технологічного помічника - великий сенсорний екран. Про це йдеться в пресрелізі мовника.

У студії «Ранку» з’явиться смуга з багатьох табло, на яких транслюватимуться відео з різних міст України. Це займатиме одну четверту всього простору. Елемент спрямований на підкреслення технологічності ефіру. На сенсорі у людський зріст ведучі ілюструватимуть актуальні новини.

«Ми не є стандартним ранковим шоу. У нас немає звичних рубрик чи проявів у студії, наприклад, м’якого диванчику, на якому можна посидіти. Наші ведучі постійно стоять, все достатньо динамічно, адже ми концентруємось на корисній і важливій інформації. Ми націлені на те, щоб дати глядачу їжу для мозку. Допомагаємо людям краще розібратись в інформаційній ситуації країни і світу», - говорить продюсер програми Дмитро Слободян.

В оформленні студії використали кольорову гамму оновленої графіки, яка була запущена у листопаді торік – помаранчеві та червоні відтінки, білі лінії.

«Студія довгий час залишалась по-домашньому теплою. Тож ми вирішили стати більш технологічними і сучасними. Однак певну теплоту ми старалися зберегти. Смуга з екранів нам дає зв’язок з рештою України», - додає Слободян.

«Ранок у Великому місті» на ICTV йде з вівторка по п'ятницю із ведучими Юлією Зорій, Сергієм Лиховидою та Павлом Казаріним.

Новое на сайте

Search