ТВ

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт ZMOVA

У четвер, 18 березня, о 19:30 на молодіжному каналі MEGOGO LIVE розпочинається показ соціального проєкту ZMOVA. Ініціатива звертає увагу до українських культурних пам'яток за допомогою музики. Проєкт організований культурною агенцією kontrabass promo, яка займається підтримкою контркультурного мистецтва та молодих вітчизняних музикантів. 

ZMOVA має 4 окремі епізоди із лайвами 4 українських гуртів, відзнятих на культурних локаціях Києва, що потребують уваги. Кожен 20-хвилинний епізод складається із 2 частин: роздуми самих музикантів про творчість і значення кожного місця для культури України та виступ гурту. На відео можна побачити не тільки загальновідомі образи кожного місця, але й реальний стан, який загрожує існуванню будівель.

Так, Hyphen Dash зіграли у Національному художньому музеї України, Курган зачитав реп у Національній бібліотеці імені Вернадського, Ragapop – у Національній кінематиці України, а The Unsleeping – у садибі графині Уварової на Липській.

Щодня, із 18 по 21 березня, MEGOGO LIVE показуватиме новий епізод. Перегляд каналу на медіасервісі MEGOGO абсолютно безкоштовний.

Нагадаємо, MEGOGO LIVE — перший і єдиний своєрідний розважальний канал про українську молодіжну культуру, створений медіасервісом MEGOGO.

 

Новое на сайте

Search