ТВ

На телеканалі LIVE новий проєкт “Секс і місто”

“Секс і місто” - перший на українському телебаченні відеоподкаст про секс, який доступно й правдиво дасть відповіді на найінтимніші запитання та розкриє секс з різних аспектів: психологічного, фізіологічного і медичного.

Ведучою оновленого проєкту стане відома українська блогерка, секс-коуч та телеведуча Юлія Гайворонська. Більше 5 років вона на особистих консультаціях, у постах та відео вчить людей розуміти своє тіло, любити секс і себе в ньому. 

“Сьогодні моє головне завдання - підсилити знання людей про себе, - говорить Юлія Гайворонська. - І, як результат, поступово змінювати життя глядачів LIVE на краще. У мене добре виходить робити головне  - відкривати в людях свободу. Я хочу, аби після перегляду програми хтось став більш щасливим, вільним, впевненим, освіченим, хтось - менш ображеним та скутим. Щоб кожна жінка, яка подивиться цю програму, краще зрозуміла себе і могла поставити особисті кордони у сексі й захистити їх.

А ще цей проєкт дає мені можливість показати, яким би мало бути коректне та правильне сексуальне виховання. Ми з командою програми вважаємо, що саме так - спокійно, доступно та інтелігентно підлітки вже багато років повинні були дізнаватись про секс. Мені дуже важливо, щоб сьогодні дорослі люди, які такої освіти не отримали й у сексі залишились хлопчиками та дівчатками, перестали мовчати і відчули, що це - вільна тема для розмов, і в сексі теж дуже важливі знання. Хороша новина - ці знання ми їм дамо”. 

За форматом програми, у кожному випуску ведуча буде висвітлювати з психологами, лікарями та коучами одну з важливих тем сексуальної освіти. В окремих випусках до студії за порадою та підтримкою завітають люди зі  своїми наболілими історіями та запитаннями. 

“Формат ТБ-подкастів дає можливість зробити цей контент доступним більш широкому колу людей, - говорить директорка діджитал-напрямку Live Network Анна Ткаченко. - Ми експериментуємо з форматами, і цей проект стане першою телепрограмою про секс, що буде  виходити ще й у якості аудіоподкасту на популярних музичних платформах”. 

Зйомки нових випусків “Секс і місто” тривають. 

Прем’єра проєкту на телеканалі LIVE відбудеться 6 вересня о 23:00.

 

Новое на сайте

Search