ТВ

«МАСКА»: Під образом Грифона ховався відомий футболіст

Другий ефір найзагадковішого шоу країни «МАСКА», яке виходить щосуботи о 21:00 на каналі «Україна», по-справжньому шокував глядачів, адже проєкт несподівано покинув один із фаворитів сезону – міфічний велетень Грифон. Та ще більшим сюрпризом для всіх стало ім’я знаменитості, яка маскувалась у цьому образі – заплутати глядачів і зіркових детективів вдалося легендарному воротарю збірної України та футбольного клубу «Шахтар» Андрію Пятову.

На грандіозну сцену каналу «Україна» могутній Грифон вперше зійшов зі сторінок казок та міфів. Цей надзвичайний герой вразив зіркових детективів своєю величчю та розкішним костюмом загальною вагою аж 20 кг.

«Який багатий Грифон – костюм, як у мільйонера. Грифоне, я піду за тебе заміж! – вигукнула Оля Полякова, але потім швидко оговталась. – Ой, я ж заміжня, забуваю вічно. Як же красиво – у нього ще більше стразів, ніж у мене. Думаю, у нас буде ідеальна пара!»

Сам же учасник не став коментувати свій сімейний статус. Олег Винник висловив версію, що в цьому образі може ховатись соліст гурту «ТНМК» Фагот, а Оля Полякова вирішила шукати підказку в костюмі героя і припустила, що в реальному житті Грифон може мати пташине прізвище, як-от гуморист Ігор Ласточкін. Щоб допомогти їм наблизитись до розгадки, велетень Грифон дав кілька підказок про свою особу.

«Салют, шановне панство! – привітався з глядачами Грифон в ефірі каналу «Україна». – Хто може не пізнати володаря неба і землі та й просто скромне легендарне створіння Грифона? Такому яскравому перфомансу, як «МАСКА», давно бракувало такого яскравого супергероя, як я. Ну, самі поміркуйте – хто, як не я, є символом могутності та відваги? Хто ж, як не я, є відданим хранителем брам та порталів у міфічних світах? Людська фантазія поєднала в мені царя звірів та володаря птахів. І якщо чесно, я не можу не бути гордим та вдячним усім вам за це. Люди, ви найкращі – дайте п’ять!»

Слова учасника не допомогли зірковим детективам розсекретити його особу, але в підказках вони помітили числа 12 і 30. DZIDZIO зазначив, що ця людина могла народитися 30 грудня. На масштабній сцені гіпершоу «МАСКА» Грифон виконав безсмертний хіт We Will Rock You гурту Queen, неабияк запаливши публіку. Після цього у зіркових детективів з’явились нові версії. NK | Настя Каменських припустила, що там можуть бути актор Станіслав Боклан, журналіст Дмитро Гордон або боксер Олександр Усик. А Олег Винник зауважив незвичайний мікрофон героя, порівнявши його зі славнозвісними вилами політика Олега Ляшка. Та найближчим до розгадки виявився Андрій Данилко, який звернув увагу на жести героя.

«Я цих підказок зовсім не розумію і називаю їх «заплутками». Співає Грифон нормально, але все-таки мені здається, що це спортсмен. Бо під час виступу він руками робив рухи, як уболівальники на футбольному матчі», – помітив Андрій Данилко. Тоді зіркові детективи припустили, що там можуть бути футболісти Олександр Шовковський або Сергій Мельник.

Наприкінці випуску в номінацію потрапили Грифон і Мухомор. А голосуванням глядачів у залі було вирішено зняти маску саме з Грифона, що неабияк засмутило детективів. Та коли вони побачили, що в цьому образі приховувався воротар збірної України і футбольного клубу «Шахтар» Андрій Пятов, були просто шоковані, адже ніхто й гадки не мав, що він може так співати.

«Я справді ніколи не співав і не виявляв інтерес до вокалу, навіть в караоке, – зізнався Андрій Пятов. – Це абсолютно новий для мене досвід. Але глибоко в душі я мріяв потрапити в таке грандіозне шоу, тим більше з такими чудовими людьми, мати можливість попрацювати з професіоналами. Ми, спортсмени, футболісти – дуже сором’язливі. Та участь у цьому проєкті допомогла мені розкритися».

А кого із зіркових учасників розсекретять наступного разу? Дивіться новий сезон найтаємничішого на українському телебаченні та в усьому світі шоу «МАСКА» щосуботи о 21:00 на каналі «Україна».

Новое на сайте

Search