ТВ

Нова ведуча телеканалу «Україна 24» Леся Вакулюк

«Україна 24» посилює свою команду новою ведучою. Леся Вакулюк вестиме ранкові програми лідера інформаційного мовлення – «Ранок чемпіонів» та «Сьогодні. Ранок. Вихідний». 

«Я рада приєднатися до професійної команди «Україна 24». Тут працюють круті фахівці, з більшістю яких я була знайома раніше. Дуже приємно стати однією командою та попрацювати у ранкових ефірах. Мені дуже подобається створювати настрій глядачам з початком нового дня, легко і невимушено говорити про важливе. Тож прокидаймося разом!» —  закликає Леся Вакулюк.

За час професійної діяльності Леся Вакулюк була кореспонденткою, редакторкою, сценаристкою та останні 7 років – ведучою. Зробила сотні репортажів і аналітичних матеріалів, об' їздила з відрядженнями всю Україну та знає телевізійну кухню з усіх сторін. 

Своїм професіоналізмом ведуча посилює команду телеканалу та вже готова вітати глядачів «Україна 24» у щоденних ранкових шоу. 

Дивіться «Ранок Чемпіонів» з понеділка по п’ятницю о 7:10 та «Сьогодні. Ранок. Вихідний» у суботу та неділю о 9:10 на телеканалі «Україна 24».

 

 

Новое на сайте

Search