ТВ

Канал «Україна 24» переїжджає до Польщі. ОНОВЛЕНО

Інформаційний телеканал «Україна 24» та його співробітники переїжджають до Польщі. Про це повідомило польське видання Rzeczpospolita.

Зазначається, у Варшаві буде студія телеканалу, яка створюватиме програми та надсилатиме в Україну для трансляції. Програми випускатимуться українською та англійською мовами.

Як пише Rzeczpospolita, робота над перенесенням каналу до Польщі може розпочатись у травні. У Варшаві, за даними видання, будуть офіси для кількох сотень співробітників «Україна 24», в тому числі журналістів. Вони залишаться в Польщі не як біженці, а як звичайні працівники з дозволом на роботу на підставі дозволу на тимчасове проживання.

Видання заявляє, що проект буде реалізовуватися на основі української ліцензії на мовлення. Але загалом канал начебто має амбіції стати міжнародним новинним мовником.

«Україна 24» мовить у Польщі на платформах Polsat Plus Group та на порталі Interia.pl, його можуть дивитися також користувачі телевізійних мереж Orange і Vectra та абоненти UPC Polska. 

Наразі «Медіа Група Україна» у коментарі «Детектору медіа» спростувала інформацію про переїзд каналу «Україна 24» до Польщі. Пресслужба медіагрупи зазначила, що інформація польського видання Rzeczpospolita не відповідає дійсності, канал залишається і продовжує працювати в Україні.

«Україна 24» офіційно звернеться до редакції Rzeczpospolita з проханням  спростувати цю інформацію.

«У Варшаві у каналу є лише ті співробітники, які працюють над проєктом FreeДОМ», – додали у пресслужбі медіагрупи.

Джерело detector.media

Новое на сайте

Search