Украинское кино

Канал «Україна» покаже кримінальну мелодраму «Незакрита мішень»

1 березня о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 24-серійного фільму «Незакрита мішень» виробництва продакшну Saga Pictures. На глядачів чекає історія, в якій одна-єдина випадковість запустить низку абсолютно несподіваних подій у житті головних героїв. Про це йдеться в пресрелізі мовника.

Серіал «Незакрита мішень» – це історія про спортсменку Катю Горенко. Головна героїня має всі шанси стати олімпійською чемпіонкою. Але не знає, що зовсім чужа в її оточенні людина вже виношує план помсти і готова зруйнувати життя та успішну спортивну кар'єру Каті. Навіть більше, дії підступної Марини стануть причиною втрат, викриттів і катастроф.

У Олесі Мацкевич-Грибок, яка зіграла Катю, прекрасна спортивна підготовка. Актриса впевнена, що отримала роль у серіалі «Незакрита мішень» не випадково.

«Раніше я грала абсолютно інших героїнь – дівчат, які приїжджали з села підкорювати столицю. Потім я зрозуміла, що треба міняти своє тіло. Тобто мені потрібно було «сигналізувати» зовні, що я можу грати когось іншого, – розповіла актриса Олеся Мацкевич-Грибок. І я стала багато займатися спортом. Настільки, наскільки можна було дозволити собі, враховуючи всі обставини. І для мене мій результат – це причина і наслідок. Якщо ти змінюєшся, тоді отримуєш те, що хочеш».

Назва фільму безпосередньо пов'язана з біатлоном і з тим, що відбуватиметься в житті героїв.

«У біатлоні незакрита мішень чорного кольору. Якщо біатлоніст попадає в мішень, тоді завдяки удару кулі спрацьовує механізм, який закриває її білим клапаном, – пояснив актор Артем Позняк. Якщо спортсмен не влучив, тобто не закрив мішень, тоді він отримує додаткове штрафне коло. Інакше кажучи, людина повинна знову пройти вже знайомий шлях і вкотре повернутися до цієї проблеми. І так буде завжди, поки людина, як сьогодні модно казати, не закриє гештальт. Наш серіал якраз про те, що проблеми треба вирішувати сьогодні, не робити в своєму житті друге коло. Інакше воно нагадуватиме біг на місці».

Однак «Незакрита мішень» – це не тільки мелодрама, а ще і фільм про стосунки людей, їхні комплекси і скелети в шафі.

«Ось яка дивна штука: наша героїня потрапляє в кримінальну історію абсолютно випадково, зробивши всього один неправильний крок, – сказав режисер Сергій Борчуков. Тому кримінал у фільмі – навіть не флер, це просто випадковість. Ми всі заручники обставин».

У картині також знялися Валерія Ходос, Ірина Новак, Артем Алексєєв, Артем Позняк, Катерина Григоренко, Артур Логай, Олена Узлюк, Михайло Кришталь, Костянтин Октябрський, Ольга Голдис.

Режисери-постановники – Сергій Борчуков і Заза Буадзе. Оператори-постановники – Олександр Гребенніков, Максим Баєв. Художник-постановник – Дмитро Баран. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Ігор Волков, Сергій Баранов.

Виробництвом фільму на замовлення телеканалу «Україна» займався продакшн Saga Pictures.

 

Новое на сайте

Search