Украинское кино

ICTV зняв 2-й сезон серіалу «Коп з минулого»

1 червня в Києві завершилися зйомки іронічного детективу про поліцейського з 1990-х «Коп з минулого - 2». Через 3 місяці роботи команда відзняла 16 серій для нового сезону і, за старою кіношною традицією, відсвяткувала завершення зйомок.

У головній ролі знявся Дмитро Суржиков. Його персонаж – брутальний коп Олег Долін, який після 25-річної коми намагається освоїтися в сучасному світі й працювати в поліції, долаючи прірву епох. Разом із молодим напарником Андрієм Сироїдом він шукатиме злочинців старими, зрозумілими йому методами 1990-х. І хоч такі грубі прийоми не до душі молодому лейтенанту, йому доведеться спрацюватися з «прибульцем» з минулого.

Нового напарника Доліна в 2-му сезоні зіграв молодий актор Павло Текучев. Його персонаж ­інтелігентний лейтенант поліції Андрій Сироїд. Він з'являється замість колишнього колеги Доліна Андрія Василенка, якого зіграв Артур Логай. Чому за сюжетом з'являється новий напарник, творці тримають у секреті.

2-й сезон не тільки отримає нового персонажа, але і змінить формат серіалу.

«Ми стільки жорстокості бачимо по телевізору, і тому хочемо, щоб наш «Коп» не лякав глядачів, а, навпаки, розвантажував, десь смішив, десь відволікав від проблем і дарував гарний настрій. У другому сезоні глядачі побачать трохи спокійніші детективні розслідування. У нас з'явиться більше епізодів про взаємини. До всього, у нас з’явиться новий персонаж, і трансформація стала дуже доречною», – ділиться актор Дмитро Суржиков.

Зйомками серіалу для телеканалу ICTV займалася продакшн-студія легендарного серіалу «Пес».

Режисери: Володимир Мельниченко, Олександр Сальников.

Оператори: Сергій Савицький, Максим Мельник.

Продюсер PRO-TV: Артем Приходько.

Генеральний продюсер: Ірина Храновська.

Креативний продюсер: Надія Шмельова.

Дата прем'єри «Копа з минулого - 2» поки невідома. На сайті «Серіали. ICTV» доступний 1-й сезон детективу.

Новое на сайте

Search