Украинское кино

"Я, "Побєда" і Берлін": перший тизер-трейлер

Вийшов перший офіційний тизер-трейлер комедійного роуд-муві "Я, "Побєда" і Берлін", прем'єра якого запланована навесні 2022 року. 

“Я, “Побєда” і Берлін” — історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий «Мерс». Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту - встигнути на виступ.

Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення. 

Глядачі побачать багато трендових атрибутів тих самих відривних 90-х — суцільний денім, різнокольорові бомбери, картаті сорочки, довгі плащі, стильові окуляри та червоні колготки. А ще на них чекатиме багато фірмового гумору та поринуть у шалені пригоди разом із героями стрічки — харизматичним Кузьмою та ризикованим Бардом, а також почують кавери культових пісень Андрія Кузьменка у виконанні зірок сучасного шоу-бізу.

ДОВІДКА
Оригінальна назва: «Я, «Побєда» і Берлін»
Країна: Україна
Жанр: пригоди, роуд-муві, комедія
Хронометраж: 100 хвилин
Прем’єра в Україні: 2022 рік 
Виробництво: Star Media за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства Культури та
інформаційної політики України і компанії Golden Tile 
Режисер: Ольга Ряшина
Продюсери: Влад Ряшин, Олексій Терентьєв, Артем Доллежаль
Оператор-постановник: Дмитро Недря
Художник-постановник: Микола Кіщук
Актори: Іван Бліндар, Марія Стопник, Володимир Гева.

 

Новое на сайте

Search