Украинское кино

Українські кінематографісти здобули премію Федеріко Фелліні

В Італії пройшов один із головних кінофестивалів країни Bif&st.

Українським кінематографістам вручили премію Федеріко Фелліні на Барійському міжнародному кінофестивалі Bif&st, повідомляє пресслужба української кінопремії "Золота Дзиґа". Церемонія вручення відбулася 28 березня і нагороду приймала українська режисерка Дар'я Онищенко як представниця кіноспільноти України.

Я пишаюсь своїми друзями-кіношниками: і тими, хто на лінії фронту, і тими, хто в тилу. Ми єдині у нашій спільній боротьбі з російською армією і з путінським режимом, ми єдині у наших мріях, у нашій уяві про незалежну і демократичну країну! Слава Україні, любі мої кінематографісти! Пишаюсь вами безмежно! Разом до перемоги! — наголосила Дар’я Онищенко.

Онищенко також закликала Італію запровадити більш жорстокі санкції та накласти повне ембарго на всі російські продукти.

Цього ж дня Дар'я презентувала на фестивалі свій фільм "Забуті". Це драма спільного виробництва України та Швейцарії про вчительку української мови, яка мешкає в окупованому Луганську.

Додамо, Bif&st — щорічний Міжнародний кінофестиваль, що відбувається в італійському місті Барі з 2009 року. За даними пресслужби, щорічно фестиваль збирає 75 тис. глядачів та став однією з головних культурних подій Італії. Нагороди узгоджуються з Франческою Фаббрі Фелліні, спадкоємицею режисера.

 

Новое на сайте

Search