Украинское кино

В Ізраїлі стартують благодійні покази українського кіно

Кошти з показів українського кіно в Ізраїлі планують віддати до благодійних фондів DOCU/HELP та "Повернись живим".

Про це повідомляє Держкіно України.

Відомо, що перша серія благодійних показів українського кіно "SEE UKRAINE - SUPPORT UKRAINE" відбудеться 13-14 квітня в Тель-Авіві.

Усі зібрані кошти підуть до благодійних фондів DOCU/HELP та "Повернись живим".

"З цієї події в Ізраїлі стартує низка кінопоказів, що мають на меті допомогти Україні та познайомити широкого глядача з новітніми українськими фільмами та новою генерацією режисерів, чиї роботи протягом останніх років здобули нагороди найпрестижніших кінофестивалів світу", - йдеться в повідомленні.
 
Відомо, що до першої серії показів українського кіно в Ізраїлі увійшли чотири фільми: два документальних ("Аліса в країні війни" Аліси Коваленко та "Земля Івана" Андрія Лисецького) і два ігрових (популярна трагікомедія "Мої думки тихі" Антоніо Лукича і драма "П‘ята терапія" Аліси Павловської).

Також глядачі зможуть побачити роботи низки режисерів та режисерок. Серед них: Ірина Цілик, Марися Нікітюк, Валентин Васянович, Роман Бондарчук, Катерина Горностай, Аліна Горлова, Марина Степанська, Наріман Алієв та багато інших.

"Покази відбудуться у Музеї єврейського народу (Klausner 15, Tel Aviv). Програму представлять українські кінопродюсери Геннадій Кофман (Київ) і Валерій Калмиков (Одеса), після сеансів плануються онлайн-зустрічі та обговорення з режисерами", - додали в дописі.

Квитки на покази українських фільмів доступні за посиланням

Новое на сайте

Search