Украинское кино

Комедію «Любов і блогери» покажуть у кінотеатрах Польщі

Конфлікт менталітетів та поколінь, професійні актори та зірки соцмереж на одному екрані – у кінотеатрах Польщі відбудеться показ української романтичної комедії «Любов і Блогери», першого фільму ведучого стендап-шоу «ДжонсоНьюз» на каналі «Індиго TV» Володимира Остапчука.

Мережа кінотеатрів Хеліос та продюсери стрічки Володимир Остапчук і Євген Таллер домовилися, що 50% доходів, отриманих кінотеатрами від публічних показів фільму, будуть направлені жителям України, що постраждали через війну.

Головні ролі в комедії зіграли провідні українські актори — Ольга Сумська, Назар Задніпровський, Тамара Яценко, Георгій Делієв і Вадим Новіцький. Появу в фільмі та ставлення до своєї героїні прокоментувала сама Ольга Сумська:

«Мені страшенно подобається моя героїня, Тамара Павлівна – я давно мріяла про таку класну, характерну роль».

Також у комедії зіграли відомі українські блогери та артисти: Богдан Шелудяк, Анна Трінчер, Ксюша Манекен, Роман Свічкоренко, Анна Алхім, Вікторія Маремуха, Женя Білозеров та ін. 

Режисер стрічки – Дмитро Голумбевський, співрежисер — Євген Таллер.

Продюсери – Євген Таллер і Володимир Остапчук.

Автор сценарію – Олексій Приходько.     

«З моменту ідеї до прем’єри пройшло всього 6 місяців, повірте для кіноіндустрії – це нереально швидко», – прокоментував продюсер фільму, ведучий каналу «Україна» Володимир Остапчук.

Окремої уваги заслуговує музичний супровід фільму. Саундтрек до стрічки звучатиме у виконанні знаменитої Вєрки Сєрдючки, а також у комедії можна буде почути пісні гуртів The HARDKISS, KAZKA, співачки Jerry Heil та інших.

Подивитися трейлер зіркової комедії «Любов і Блогери» можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=wHB2L5CJdt8

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новое на сайте

Search