Digital & Pay TV

Українська OTT-платформа покаже прем’єру фільму «Круїз у джунглях»

Volia знову задає тон п’ятничному настрою і випускає топовий контент на власних телеканалах Cine+. 11 лютого глядачам стане доступною прем’єра фільму «Круїз у джунглях» від студії Walt Disney. Підписники Cine+ першими зможуть переглянути стрічку на українських телеекранах.

Оцінити пригодницький фільм для всієї родини можна у найвищій якості, без реклами та державною мовою, як і весь інший контент Cine+. Сюжет розповідає про дослідницю дикої природи, яка зібрала команду і вирушила на пошуки таємничого Дерева життя у верхні води Амазонки. Цікаво, що, як і у випадку з «Піратами Карибського моря», автори фільму надихались однойменним атракціоном Діснейленду.

«Ми завжди намагаємося якнайшвидше порадувати своїх абонентів топовим кіно і сподіваємося, що ця прем’єра отримає так само багато позитивних відгуків, як і попередні. Канал Cine+ має право першого показу новинок від культової студії Disney, і Volia продовжує співпрацю з такими відомими партнерами задля поліпшення глядацького досвіду наших користувачів»,‎ — коментують у компанії.

«Круїз у джунглях» став одним із найпопулярніших фільмів на платформі Disney+ у 2021 році. Здебільшого він отримав схвальні коментарі від критиків і глядачів. Так, за даними американського сервісу Roten Tomatoes, його оцінка становила 94%, а за даними Cinemascore — 92%. Тож не дивно, що студія вже анонсувала сиквел стрічки. Тепер на черзі відгуки українських глядачів.

Цієї п’ятниці, 11 лютого, фільм також з’явиться в онлайн-кінотеатрі Volia TV, щоб підписники точно не пропустили новинку. Нагадаємо, що ця платформа є однією з найбільших у країні та показує понад 20 тисяч фільмів і серіалів від Disney, Marvel, Pixar, DreamWorks, Universal, Paramount Pictures, Fox, Start і Film.ua.

 

Новое на сайте

Search