События

Майстер-клас онлайн від Освітньої платформи PITCH UA

30 листопада на Освітній платформі PITCH UA відбудеться онлайн майстер-клас для продюсерів, маркетологів та комунікаційників, які працюють в аудіовізуальній індустрії. Спеціальна гостя Лорен Козак (Lauren Kozak), діджитал консультантка і менторка з маркетингу із Лос-Анджелеса (США), розповість про те, як використовувати соцмережі  для просування фільмів і серіалів із соціально вагомими меседжами. 

Лорен Козак за 20 років професійної діяльності надавала консультації понад 100 клієнтам – від компаній із рейтингу Fortune 500 до малого бізнесу та приватних підприємців. Саме вона запустила Twitter-екаунт Брітні Спірс, що свого часу став одним із трьох перших профілів-“мільйонників”. Також у її послужному списку – управління аналітикою соцмереж, стратегією та залученням аудиторії усіх 8 видань медіаконгломерату Los Angeles Times & Tribune Publishing.

На майстер-класі Платформи Лорен Козак разом із модераторами Джошем Вайнстоком та Адамом Сіґелом розкажуть про стратегії роботи з різними онлайн-платформами для залучення місцевої та міжнародної аудиторії фільмів та ТБ-проєктів: як ефективно використовувати інструменти комунікації для того, аби знайти та втримати свого глядача, зробити свій продукт доступним для тих, хто у ньому зацікавлений, та видимим для тих, хто ще про нього ще не знає. Експерти також зосередяться на локальному ландшафті соціальних мереж України, аби надихнути місцевих творців думати та діяти з користю для суспільства.

Модератори майстер-класу: Джош Вайнсток (США) – номінант на премію Emmy, засновник студії Sea Smoke Entertainment та Адам Сіґел (США) – контент-стратег, сценарист, продюсер.

Майстер-клас “Мультиекранна ера – соціальні медіа та індустрія розваг”

30 листопада, 18:00 - 19:30, онлайн, безкоштовно

Для участі у заході реєструйтесь за лінком https://forms.gle/yiFcU2WAonLQWPcz8. Напередодні майстер-класу ми надішлемо вам посилання для перегляду, а трохи згодом – конспект від Mеdia Business Reports, аби вся цінна інформація була завжди у вас під рукою.

Освітня платформа PITCH UA – просвітницький проєкт від організаторів конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA, що має на меті створити можливості для вдосконалення майстерності українських творців контенту та надати безкоштовний доступ до світових практик інтеграції соціально вагомих тем у кіно, на ТБ та у цифровому сегменті. Проєкт здійснюється за підтримки програми Transformation Communication Activity (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

 

Новое на сайте

Search