Збірна України в останньому матчі основного раунду Ліги націй 2026 року з волейболу обіграла Німеччину в чотирьох сетах.
У першій партії українці на певному етапі проходили з різницею у п'ять очок, але зумілі прогресувати й дотиснути суперника — 25:23. Протест другий сет підопічні Рауля Лосано програли — 20:25.
Україна досить вірно виграла третю партію з рахунком 25:22, а в четвертій поступилася 13:17, але здійснила ривок і вирвала перемогу — 26:24.
Найрезультативнішим гравцем матчу став 18-річний діагональний Максим Тонконог, який набрав 21 очко.
Ліга націй-2026 (чоловіки), третій ігровий тиждень (Белград, Сербія)
Україна — Німеччина — 3:1 (25:23, 20:25, 25:22, 26:24)
Завдяки цій перемозі збірна Україна зберегла шанси на вихід у плей-оф Ліги націй. Наша команда вийшла на одне місце в турнірній таблиці, однак доля путівки в матчі на виліт залежить від поєдинку Болгарія — Франція, який розпочнеться 20 липня о 00:00 за Києвом. Якщо болгари програють, то Україна вперше в історії зіграє в плей-оф Ліги націй. Якщо виграють — Україна у плей-оф не потрапить.
Першим критерієм при визначених місцях у таблиці є кількість перемог — Україна та Болгарія мають по сім перемогу.
У плей-оф входить сім найкращих команд основного раунду та Китай, яка дає останнє місце в таблиці, але грає в матчах на виліт як господар.
Додамо, що Україна дебютувала в чоловічій Лізі нації у 2025 році.
