Новости

«Гроші на життя» - на що їх вистачить, розповідає спецефір "України 24"

Ведучий спецефіру Олексій Суханов з’ясує, як українцям отримати від держави обіцяну матеріальну допомогу в період карантину.

10 грудня о 19:00 телеканал «Україна 24» покаже спецефір «Гроші на життя», який проведе відомий актор, журналіст, теле- й радіоведучий Олексій Суханов.

«Пандемія масово паралізувала не лише економіку, культуру, міжнародне транспортне сполучення, а й залишила без роботи чимало людей. Світ вимушено адаптується до нових реалій. Однак теоретичних постанов на державному рівні мало. Людям потрібні конкретні відповіді на питання і чітка послідовність дій. На що вижити, коли втратив роботу через коронавірус? Чи дійсно офіційне працевлаштування захищає права у кризових ситуаціях? На ці й інші нагальні питання Олексій Суханов отримає відповіді у прямому ефірі у запрошених державних діячів», – розповів головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак.

Разом із експертами в студії обговорять, наскільки готова держава матеріально підтримувати громадян, які втратили роботу через пандемію.

«У прямому ефірі, безпосередньо в керманичів держави, з’ясую, як отримати обіцяні виплати у розмірі 8 тисяч гривень та які документи для цього потрібні. Чи не планує влада звільнити від комунальних платежів осіб, які втратили роботу в умовах пандемії? Окрім цього, проведемо експеримент і покажемо можновладцям реальність без прикрас: чи легко вижити на 8 тисяч гривень і що можна купити на ці кошти», – привідкрив інтригу випуску Олексій Суханов.

 

Новое на сайте

Search