Новости

За словами мера Кличка, навчання у школах столиці має розпочатися 25 січня

Столична влада налаштована відновити з 25 січня навчання в усіх школах міста. Намір озвучив мер Києва Віталій Кличко під час
онлайн-брифінгу. Він нагадав, що неодноразово звертався до Уряду щодо відновлення навчання в молодшій школі. Щоб учні 1-4 класів могли повернутися за парти. Про це інформує пресслужба КМДА.

«Це поліпшить і процес навчання учнів молодших класів, і дозволить їхнім батькам працювати. Враховуючи, що суворий карантин завершується в кінці цього тижня, Уряд має ухвалити рішення, як далі вчитимуться школярі. Столична влада налаштована відновити з 25 січня навчання в усіх школах міста. До звичного навчального процесу повернеться початкова школа – з першого до четвертого класу. І мають повернутися за парти учні старших, особливо випускних, класів. Аби належно підготуватися до атестації, ЗНО та вступної кампанії у вищі навчальні заклади», – наголосив Віталій Кличко. Столичний очільник зазначив, що механізм змін до навчального процесу у Києві відпрацьований. І в разі необхідності, якщо епідеміологічна ситуація погіршиться, буде застосована змішана система навчання. Коли на дистанційне навчання відправлятимуть не всіх школярів.

«Міська влада, як і до оголошення локдауну, відповідально ставиться до карантинних обмежень. І буде ухвалювати рішення про припинення навчання в окремих класах та школах, виходячи із ситуації із захворюваністю. Тобто керівництво закладів закриватиме на карантин окремі школи або класи», – повідомив Віталій Кличко. Він підкреслив, що столичні садочки продовжують працювати у звичайному режимі. На карантин зачинений один заклад дошкільної освіти – у Шевченківському районі. Також через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 39 груп у 36 садках. Наповненість дітей у дитячих садочках Києва – понад 40%.

Новое на сайте

Search