Новости

Серіал «Слов’яни», який покаже «1+1», успішно стартував за кордоном

Прем’єра історичного серіалу з елементами фентезі «Слов’яни», який незабаром побачать глядачі «1+1», успішно відбулася на словацькому телеканалі TV JOJ. Серіал спільного виробництва України та Словаччини подивилися 700 тис. глядачів, це 14% населення Словаччини (дані TV JOJ). Про це інформує пресреліз каналу «1+1».

«Слов'яни» – історичний серіал із елементами фентезі про життя слов'ян на межі VI-VII ст. За сюжетом, юна травниця Драга шукає спосіб врятувати свого брата, який перетворився на оленя. Одного разу олень приводить її до непритомного пораненого незнайомця, який не пам'ятає, хто він. Завдяки своїм чарівним здібностям Драга рятує чужинця, дає йому ім'я та пускає у своє життя. Разом вони намагаються з'ясувати, хто він такий, але чим більше дізнаються, тим більша загроза нависає над всіма жителями слов'янського городища Великий стіл.

«Ми були неймовірно раді почути про успішні результати прем’єри нашого спільного проєкту «Слов’яни» у Словаччині. Результат виправдав наші сподівання: серіал зібрав біля екранів майже 700 тисяч глядачів, з часткою перегляду 27,7%, відповідно, зайняв лідерську позицію. Це результат роботи двох професійних команд: української та словацької, та їх бажання зняти масштабний, якісний 12-серійний історичний проєкт. Сподіваємось, що в Україні серіал перегляне ще більше глядачів і доля перегляду буде ще більшою», - зазначає один із продюсерів стрічки Юрій Карновський.

Зйомки серіалу проходили поблизу села Дениші Житомирської області. В Україні серіал транслюватиметься українською мовою, в Словаччині - словацькою. У кадрі українські актори говорять українською, словацькі колеги відповідають їм словацькою.

У бойових сценах задіяні каскадери світового рівня, які працювали над постановками в «Грі престолів», фільмах Рідлі Скотта і Стівена Спілберга.

У серіалі знімалися: Юрай Лой, Поліна Носихіна, Томаш Машталір, Яна Квантікова, Душан Цінкота, Макар Тихомиров, Ріхард Аутнер, Олег Мосійчук, Олександр Мавріц, Анди Гриц, Зузана Фіалова, Олександр Рудинський, Анна Адамович, Ольга Ясінська, Тетяна Міхіна, Олексій Тритенко, Євгенія Шимшир’ян, Ашот Арушанов, ведучий «Сніданку з 1+1» Руслан Сенічкін та інші.

Виробництвом стрічки займаються українські компанії «Медійна Група Європейського Партнерства» та «Сінемадей», словацька компанія Wandal Production за участю словацького телеканалу TV JOJ, українського телеканалу «1+1» та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. Автори сценарію: Вероніка Колеякова, Йозеф Колеяк, Ян Лютеран.

Режисери: Петер Беб’як, Міхал Блашко, Сергій Санін, Олег Стахурський. Оператори: Мартін Ж’яран, Станіслав Адам, Вова Іванов.

Продюсери: Юрій Карновський, Ванда Адамік Грицова.

 

Новое на сайте

Search