Новости

Відкрито продаж Фестивальних абонементів на 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Одеський міжнародний кінофестиваль відкрив продаж абонементів на 12-й ОМКФ, що відбудеться 14-21 серпня 2021 року. 

До 13 липня на сайті фестивалю абонемент можна придбати за стартовою ціною 750 грн. Для власників MasterCard діє знижка 10%.

Власники Фестивальних абонементів отримають можливість дивитися найкраще кіно з конкурсної та позаконкурсних програм 12-го ОМКФ. Крім того, абонемент надає доступ до участі у майстер-класах, дискусіях, Q&A з творчими групами фільмів, у навколофестивальних подіях. Також власники абонементів зможуть брати участь у глядацькому голосуванні, за підсумками якого буде визначений головний переможець фестивалю. 

Нині 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль приурочений до 30-річчя незалежності України, а тому у фокусі ОМКФ — українське кіно. На глядачів чекають ексклюзивні прем’єри найочікуваніших національних фільмів та дебюти молодих талантів. А ще — прем’єри в Україні міжнародних фестивальних кінохітів, майстер-класи від провідних українських та світових кінодіячів і, звичайно, неповторна фестивальна атмосфера. Окрім того, в межах 12-го ОМКФ відбудеться традиційний грандіозний open-air кіноперформанс на Потьомкінських сходах.

Всі власники Фестивальних абонементів традиційно зможуть брати участь у програмі лояльності ОМКФ.

Фестивальний абонемент 12-го ОМКФ — це пропуск у світ дивовижного кінематографу та можливість долучитися до головної кіноподії літа, де саме глядач є головним арбітром. 

Ознайомитися з усіма можливостями Фестивального абонемента ОМКФ та придбати його за стартовою ціною можна на сайті фестивалю.

 

Новое на сайте

Search