Новости

ТК «Україна» транслюватиме матчі Іспанія – Польща й Фінляндія – Бельгія

Як уже відомо всім уболівальникам, телеканал «Україна» – офіційний транслятор матчів ЄВРО-2020 у 2021 році.

У суботу, 19 червня, о 21:50 ексклюзивно на каналі «Україна» відбудеться пряма трансляція матчу в рамках групового етапу Чемпіонату Європи 2020 у 2021 році між футбольними збірними Іспанії та Польщі.

Зустріч між збірними Іспанії та Польщі відбудеться на Олімпійському стадіоні в Севільї.

Раніше у групі Е національна команда Іспанії зіграла проти збірної Швеції з рахунком 0:0, а поляки програли словакам з рахунком 1:2.

Нагадаємо, у фінальній стадії ЄВРО-2020 візьмуть участь 24 збірні, які розбиті на 6 груп, по 4 команди в кожній. Суперники зіграють один з одним по матчу, після чого 12 команд, які посіли перші і другі місця у турнірних таблицях груп, вийдуть в плейофф, а 4 путівки отримають найкращі збірні, які опинилися на третьому місці.

Трансляцію футбольного поєдинку між Іспанією та Польщею дивіться ексклюзивно на загальнонаціональному каналі «Україна» 19 червня о 21:50

А вже у понеділок, 21 червня, о 21:50 на каналі «Україна» відбудеться пряма трансляція гри в рамках групового етапу Чемпіонату Європи 2020 у 2021 році між футбольними збірними Фінляндії та Бельгії.

Збірні Фінляндії та Бельгії проведуть поєдинок у Санкт-Петербурзі.

Раніше бельгійці перемогли національну команду Данії з рахунком 2:1 і тепер лідирують у групі B.

Чемпіонат Європи з футболу був запланований на літо 2020 року, але був перенесений на 2021-й через пандемію коронавірусу. Матчі з глядачами пройдуть в 11 містах Європи: Амстердамі, Копенгагені, Санкт-Петербурзі, Бухаресті, Будапешті, Баку, Римі, Севільї, Глазго, Мюнхені та Лондоні, в останньому пройдуть півфінали і фінал Чемпіонату.

Трансляцію футбольного поєдинку між Бельгією та Фінляндією дивіться на загальнонаціональному каналі «Україна» 21 червня. Початок о 21:50.

Всі матчі ЄВРО-2020 дивіться ексклюзивно на OLL.TV.

Новое на сайте

Search