Новости

Суспільне оголошує конкурс на виробництво Youtube-проєктів

Суспільний мовник запрошує українських виробників контенту до участі у відкритому конкурсі Youtube-проєктів для реалізації у 2022 році. Заявки приймаються до 8 листопада 2021 року.

Компанія очікує проєкти для аудиторії 18-40 років за темами: сучасна культура, сучасний соціум, історія, локальні ідентичності, футурологія. 

Проєкти мають бути спрямовані на формування громадянської ідентичності українців; масштабування України в сучасному світовому контексті; дослідження впливу історії на сучасність і майбутнє; розвиток ефективного суспільства; вивчення інструментарію критичного мислення; дослідження локальної історії та культури; сприяння збільшенню інтересу молоді до України.

Конкурсні ідеї проєкту мають поділяти місію Суспільного та бути розрахованими на реалізацію впродовж 4-8 місяців у 2022 році.

Заявки приймаються на чотири конкурси за напрямами:

1. Пізнавальна програма. Детально про умови конкурсу — за посиланням. Зареєструватися для участі у конкурсі можна у формі реєстрації, а також необхідно додати заповнену картку проєкту.

2. Влог. Детально про умови конкурсу — за посиланням. Зареєструватися для участі у конкурсі можна у формі реєстрації, а також додати заповнену картку проєкту.

3. Ток-шоу. Детально про умови конкурсу — за посиланням. Зареєструватися для участі у конкурсі можна у формі реєстрації, а також додати заповнену картку проєкту.

4. Експлейнер. Детально про умови конкурсу — за посиланням. Зареєструватися для участі у конкурсі можна у формі реєстрації, а також додати заповнену картку проєкту.

Період подання документів — з 7 жовтня по 8 листопада 2021 року (включно).

Конкурс складатиметься з кількох етапів: попередній відбір, пітчинг і захист проєктів.

Хто може брати участь у конкурсі?

До конкурсу запрошуються фізичні та юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, а також фізичні особи-підприємці. 

Учасники конкурсу мають відповідати таким вимогам:
- мати досвід у створенні відеоконтенту;
- мати працівників відповідної кваліфікації;
- мати досвід реалізації проєктів і звітування про їхню реалізацію.

Новое на сайте

Search