Новости

Googlegram: Повідомлення від Google

Шановні колеги!

Наша група реагування на інциденти активно стежить за війною в Україні та працює цілодобово, зосередившись на безпеці наших співробітників, користувачів та клієнтів.

Наші команди розвідки про загрози продовжують шукати та зривати кампанії дезінформації, хакерські дії за підтримки уряду та фінансово мотивовані зловживання, а також співпрацюють з іншими компаніями та відповідними державними органами для подолання цих загроз.

Ми автоматично підвищили рівень захисту облікового запису для людей у регіоні та продовжуватимемо це робити в міру розвитку кіберзагроз. Крім того, користувачі можуть увімкнути ці елементи керування та функції, щоб миттєво підвищити безпеку свого облікового запису.

Програма розширеного захисту захищає користувачів від широкого спектру онлайн-загроз і доступна всім користувачам, особливо окремим особам та організаціям у середовищі високого ризику. https://landing.google.com/advancedprotection/

Безпечний перегляд Google увімкнено за умовчанням і визначає відомі фішинг-загрози  і зловмисне програмне забезпечення в Інтернеті. https://safebrowsing.google.com/

Project Shield забезпечує безкоштовний необмежений захист від DDoS-атак, а багато веб-сайтів в Україні вже підключилися до послуги. https://projectshield.withgoogle.com/landing

VirusTotal — це безкоштовний онлайн-сервіс, який аналізує підозрілі файли та URL-адреси. Дослідники безпеки вже використовують VirusTotal для зворотного інжинірингу зловмисного програмного забезпечення, націленого на Україну та Латвію, щоб допомогти захиститися від такого типу атак. https://www.virustotal.com/gui/home/upload

Достовірна інформація особливо важлива під час кризи. Наші системи створені для визначення таких типів моментів і більшого зважування сигналів авторитетності, щоб люди могли знайти найнадійнішу та своєчасну доступну інформацію.

На YouTube ми показуємо відео з надійних джерел новин і наполегливо працюємо над видаленням вмісту, який порушує нашу політику. Протягом останніх кількох днів ми видалили сотні каналів і тисячі відео та залишаємось пильними щодо недостовірної інформації.

Ми також блокуємо рекламу, пов’язану з цією кризою, яка прагне скористатися ситуацією.

Google.org розпочав кампанію з надання допомоги співробітникам для підтримки гуманітарних організацій, як-от УВКБ ООН, Польського центру міжнародної допомоги та Міжнародних товариств Червоного Хреста, і буде нараховувати внески співробітників через нашу програму подарунків.

У рамках наших постійних зусиль ми також надамо 2 мільйони доларів США в донатованих оголошеннях, щоб надати людям на місцях, які шукають ресурси, інформацію про гуманітарну допомогу та допомогу з переселення.

Команда Google/Google Team

Новое на сайте

Search