Digital & Pay TV

Піратські сайти втрачають популярність

Популярність сайтів із неліцензійним контентом у Європі продовжує падати. Дослідження показало, що навіть пандемія не змогла завадити користувачам відмовитись від піратських сайтів.

Відомство з інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO) вивчило статистику 2017-2020 років – дані охоплювали користувачів країн ЄС та Великої Британії.

Так, за цей період популярність сайтів з піратським контентом впала майже вдвічі — з 41,4 млрд запитів до 23,5 млрд. Зміни відбувалися рівномірно навіть під час пандемії.

Найчастіше жителів ЄС цікавила вкрадена музика. На її частку припадав 80% всього контенту. Вже наприкінці 2020 року показник опустився до 20% – користувачів почали цікавити серіали (70%) та фільми (10%).

Також статистику вдалося розбити країнами — піратський контент цікавив жителів Латвії. Польща може похвалитися найнижчим показником – там піратів найменше.

За ці роки багато користувачів мережі почали знайомитися з різними підписками на сервіси, де можна легально користуватися цікавим контентом.

*За матеріалами fakty.com.ua

Новое на сайте

Search