ТВ

Michelle Andrade розповіла про перевтілення у шоу «МАСКА»

Популярна співачка Michelle Andrade завітала у студію програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна». У відвертому інтерв’ю з ведучими Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем учасниця найпопулярнішого шоу країни «МАСКА» зізналась, що було для неї найскладнішим у проєкті та чому чекає дзвінка від Андрія Данилка.

В ефірі «Ранку з Україною» Michelle Andrade розповіла, що їй було приємно брати участь у шоу «МАСКА», та найбільше вона отримала задоволення від заплутувань глядачів і зіркових детективів. Про це розповідає пресреліз мовника.

Читайте також: «МАСКА»: стало відомо, хто ховався під маскою Циклопа

«Пам’ятаєте, Андрій Данилко сказав, що якщо під маскою Циклопа ховаюсь я – покличе мене в ресторан! Тож я чекаю! Ви думали все було просто так? Ні, я все пам’ятаю», – з усмішкою прокоментувала Michelle Andrade свій виступ в ефірі каналу «Україна».

Також зірка зізналась, що найскладнішим у проєкті для неї було звикнути до костюма, його ваги, габаритів і особливостей.

«Було неймовірно складно виступати, адже костюм малорухомий, а я вмію танцювати, обожнюю рухатись! Але, що б я не робила всередині, рухи Циклопа – це кроки вперед, назад і все. А щоб стрибати в ньому, треба було докладати багато зусиль. Мені здається, я навіть ікри підкачала за цей час. Ще в нього дуже важка голова, а я наприкінці шоу отримала травму шиї, бо не розігрілась перед заняттями з танців і це ще дужче ускладнило завдання», – розповіла учасниця шоу «МАСКА».

Та найцінніше для артистки було те, що вона змогла проекспериментувати і приміряти на себе абсолютно нову роль.

«Це неймовірно круте шоу, в якому я змогла побувати у тілі іншого персонажа. Чомусь для мене Циклоп був хлопчиком, і коли я одягала костюм – змінювалась внутрішньо», – зізналась Michelle Andrade в програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

 

Новое на сайте

Search