ТВ

На каналі «Україна» прем’єра серіалу «Кришталеві вершини» / «Хрустальные вершины»

У понеділок, 10 травня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 8-серійної картини «Кришталеві вершини» виробництва продакшну IVORY films на замовлення каналу. Нова мелодрама здивує глядачів несподіваними поворотами сюжету, в якому також є елементи детективу і трилера.

Ліза Каменева мріє вступити до художнього училища і займатися тим, що любить найбільше, – малювати. Але батько бачить її майбутнє тільки як продовжувачки сімейної справи. Одного разу Ліза втікає з дому і, рятуючись від хуліганів, знайомиться з Владом, який захищає дівчину. Хлопець приїхав у місто з невеликого села в горах, щоб вступити в економічний ВНЗ. Здається, що на них чекає безхмарне майбутнє, але Лізі і Владу доведеться пережити дуже нелегкі випробування.

Головну роль у новій картині виконала молода акторка Валерія Мельник. Дівчина зізнається: їй близькі життєві орієнтири Лізи. Хоча самій Валерії пощастило більше, ніж її героїні – батьки повністю підтримали її бажання стати акторкою.

«Вони – моя опора по житті. Шалено їх люблю і щаслива, що не дивлячись на те, що вони люди абсолютно не творчих професій, дали мені можливість рухатися в тому напрямку, в якому мені хотілося розвиватися, – зазначає Валерія Мельник. – Ліза мені подобається своєю життєрадісною позицією і умінням дотримуватися обраного курсу, незалежно від тих обставин, які їй підкидає життя. Це, як мені здається, дуже цінна навичка. Їй дуже непросто по житті даються різні цілі, але вона все-таки намагається бути відвертою з собою і робити те, що велить їй серце».

Зйомки фільму проходили в Києві і в Карпатах. На висоті 1800 метрів, далеко від цивілізації, героям належить позбутися зацикленості на помилкових ідеалах і примарних вершинах, каже режисер і автор сценарію картини Альона Райнер. Саме зйомки в горах виявилися для кіношників справжнім викликом.

«Найскладнішими були всі ті сцени, які знімали на вулиці при мінус 20 градусів, – сміється Слава Красовська, яка зіграла молоду мачуху Лізи. – Ти не дуже тепло одягнений, а потрібно примудритися вимовити всі слова, при тому що губи відмерзають. Я це завжди називаю: «Хотіла бути артисткою – маєш».

Також у фільмі глядачі побачать акторів Гаврила Федотова, Олександра Нікітіна, Гліба Михайличенка, Віктора Жданова, Віталія Салія, Ніну Набоку, Андрія Самініна, Інну Капінос, Ігоря Денисова.

Оператори-постановники – Артем Васильєв і Олександр Шилов. Продюсери: Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Олег Рогожа, Ілларіон Павлюк, Володимир Рибась, Армен Тер-Аванесов.

Новое на сайте

Search