ТВ

Телеканал KYIV.LIVE розкриє секрет київської перепічки та влаштує сюрпризи

До Дня Києва, 30 травня, телеканал KYIV.LIVE готує святковий ефір. Із 09:00 до 16:00 в ефірі телеканалу - репортажі та прямі включення із різних куточків столиці, зіркові гості та багато сюрпризів.

Вперше на українському телебаченні у прямому ефірі буде розкрито таємницю легендарної київської перепічки. Її почали продавати 1981 року, і з того часу кожен, хто приїжджав до Києва, обов'язково мав її скуштувати. Здавалося б, звичайна сосиска у тісті, чому ніхто не міг повторити її рецепт? Спеціально для глядачів телеканалу найкращий український пекар Ігор Лавришин розкриє секрет перепічки і навіть більше - приготує її із ведучими телеканалу у прямому ефірі.

Журналісти програми побувають на заводі, де виготовляють київські торти. Ви гадали, що Київський торт має один рецепт? Ні, справжні київські торти виготовляють за двома рецептами. І обидва - справжні. Все покажемо і розкажемо.

Синоптик телеканалу KYIV.LIVE Денис Мінін відкриє для себе та глядачів телеканалу таємничий  острів у місті, що може конкурувати з відомим Трухановим. А ще - запасеться дощовиками для киян, які забудуть парасольку, адже цього дня в столиці дощитиме.  До чого тут сонячний Тенерифе? Дізнаєтесь 30 травня з ефіру KYIV.LIVE.

А ще впродовж всього ефіру журналісти телеканалу триматимуть руку на пульсі першого масштабного посткарантиннго Open Air - Kyiv Fan Fest.

"До Дня Києва ми підготували святковий ефір для наших телеглядачів, -  говорить керівник ТБ-напрямку телеканалу Дар'я Качковська. - Київ щодня дарує своїм жителям яскраві емоції, так само як і KYIV LIVE - глядачам. Цей день буде максимально насиченим для нас, але ми маємо намір встигнути побувати всюди, де проходитимуть святкування. Наші кореспонденти виходитимуть в ефір із різних частин міста, і не тільки розповідатимуть про побачене, а й передаватимуть настрій, що пануватиме в місті”.

У студії працюватимуть Дмитро Ступка, Інна Мірошніченко, Владислав Новіков, Олена Халілова, Максим Зборовський, Деніс Мінін перепрофілюється з ведучого погоди на дослідника, а Тетяна Гончарова разом із письменницею Ладою Лузіною мандруватиме  Києвом і відкриватиме його таємниці глядачам KYIV.LIVE.

В якому б місті ви не жили, столиця є серцем нашої держави, тож її свято - стосується кожного. 

Новое на сайте

Search