ТВ

«Співають всі!»: імена ще двох фіналістів

Шостий ефір грандіозного талант-шоу «Співають всі!» відгримів на телеканалі «Україна». Наймасштабніше в нашій країні журі визначило ще двох фіналістів, які вже за два тижні змагатимуться за перемогу в популярному проєкті та приз у розмірі півмільйона гривень.

37-річний Шломо Нізін на шоу «Співають всі!» прилетів спеціально з Ізраїлю, хоча сам він – одесит у 5-му поколінні. Шломо виконує єврейську музику, грає на клавішних інструментах і на гітарі. Але до цього, каже конкурсант, у вокальних шоу участі не брав.

«Мені здається, що коли я виходжу на сцену, на якийсь час стаю іншою людиною. Я прагну якомога більшій кількості людей подарувати емоції», – зізнався Шломо Нізін в ефірі каналу «Україна».

Зіркові судді проєкту очікували, що учасник для свого виступу обере якусь єврейську пісню, проте Шломо вдалося здивувати журі. На сцені він виконав легендарну композицію Френка Сінатри I love you, baby, зануривши всіх у неймовірно романтичну атмосферу.

«У мене склалося враження, що через ваші очі з нами спілкувався Бог, – не стримувала емоцій експерт проєкту, співачка TAYANNA. – Коли ви співали, я відчула таке тепло, таку любов і відданість. Видно, що ви дійсно живете музикою, голосом, що ви так любите людей і все, що відбувається навколо вас. Дякую вам величезне за цей настрій».

Таким чином учаснику вдалося зібрати максимальні 100 балів, що дозволило йому автоматично пройти у фінал масштабного проєкту «Співають всі!»

А ось за другу путівку довелося позмагатися 20-річному Владиславу Мелентьєву з Донецька і сестрам Даніловим з Київської області, які набрали однакову кількість балів – 99. Але місце в фіналі все-таки завоював Владислав. Для нього це перший досвід виступу на такій великій сцені, більше того – перед таким масштабним журі. Учасник просто зачарував усіх зворушливим виконанням пісні Perfect Еда Ширана, завдяки чому в батлі він зумів підняти більше суддів, ніж його конкурентки.

«Я абсолютно не очікував, що зможу пройти у фінал. Якщо чесно, навіть не думав, що потраплю до трійки лідерів і просив не питати про мої очікування перед виступом, – каже Владислав Мелентьєв. – Де б я не з'являвся, люди завжди дивляться на мене, як на білу ворону, але у мене ніколи не припиняється творчий процес. І на шоу «Співають всі!» я приїхав за покликом серця».

Ну а чим спробують здивувати зіркове журі Владислав і Шломо в грандіозному фіналі проєкту? Дізнаємося вже зовсім скоро – 16 жовтня в ефірі каналу «Україна».

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. У серпні Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходить це музичне шоу.

Дивіться грандіозне шоу «Співають всі!» щосуботи о 21:00 на телеканалі «Україна». Дивіться всі випуски шоу ексклюзивно на OLL.TV!

 

Новое на сайте

Search