ТВ

Канал «Україна» розпочав зйомки нового шоу «Ігри талантів»

Стартували зйомки грандіозного ігрового шоу «Ігри талантів», прем'єра якого відбудеться на телеканалі «Україна» вже в лютому. Учасниками нового проєкту стануть звичайні українці та зірки шоу-бізнесу, завдання яких – вгадати приховані таланти людей, ґрунтуючись лише на особистих враженнях і хитрих підказках. Глядачі каналу «Україна» не тільки випробують своє «шосте чуття» та поринуть у захоплюючу гру, а й познайомляться з людьми, які мають дивовижні і навіть шокуючі здібності.

Вражати глядачів своїми унікальними вміннями приїдуть люди з усього світу: Франції, Іспанії, Ізраїлю, Естонії, США, Данії, Німеччини, Канарських островів і багатьох інших місць. Але більшість неймовірних талантів продемонструють українці. Усі вони покажуть номери на межі людських здібностей. Але чи зможете ви разом із гравцями вгадати, хто є хто у масштабному шоу?

«Головна цінність проєкту «Ігри талантів» – унікальні люди, які мають якісь нестандартні особливості – без страховки роблять трюки на великій висоті, ковтають величезні кинджали, можуть спокійно прожовувати та з'їсти лампочки. Наша сцена – місце, де зустрінуться всі стихії: і вогонь, і вода, і повітря», – інтригує один із режисерів-постановників масштабного проєкту «Ігри талантів» Герман Нєнов.

Спеціально для нового грандіозного шоу каналу «Україна» в одному з павільйонів Києва спорудили одну з найтехнологічніших студій за всю історію українського телебачення. Лише монтажні роботи зайняли близько 3 тижнів, а загалом – з початку розробки до моменту реалізації знадобилось близько 5 місяців. Команда проєкту проводила спеціальні тести окремих елементів декорації, щоб досягти візуального ефекту світлозаломлення у кадрі. Головною гордістю української адаптації стала величезна 10-тонна люстра, яка є не лише візуальним, а й технологічним елементом шоу.

«Ця унікальна розробка створена спеціально для української версії шоу, в інших країнах її немає, – каже режисер-технолог проєкту «Ігри талантів» Олексій Жембровський. – Технологію інженери розробляли протягом кількох місяців, бо спочатку павільйон просто не витримував такого великого навантаження. Лише на люстрі розташовано близько 200 світлових приладів, а загалом у студії – близько 600. Частину елементів ми замовляли з Європи, бо в Україні просто не було такої кількості необхідних матеріалів. Один із значущих елементів студії – кришталеві призми на люстрі, які виготовляли більше місяця шляхом накладання різних фактур, щоб досягти візуальної глибини та об'ємного барвистого ефекту. Оскільки наші гравці повинні вгадати талант учасника, то в момент їхнього знайомства люстра опущена та служить тлом, а коли інтрига відкривається – вона піднімається та починається номер. Абсолютно точно можу сказати, що «Ігри талантів» – це найбільш технологічно оснащене з інженерного погляду шоу в нашій країні!»

До речі, під час діалогів гравців із талантами всередині люстри відбувається ціла дія – команда проєкту заряджає вражаючі постановки, близько 40% яких передбачають складне циркове оснащення. Як всередині люстри, так і сцени передбачені спеціальні системи кріплення для трюкових номерів. Та незважаючи на вагу конструкції, 10-тонна люстра повністю піднімається на 6 метрів угору всього за 18 секунд.

Зйомки 12 епізодів проєкту триватимуть до середини лютого. Як повідомлялося раніше, над шоу працюють четверо талановитих режисерів-постановників – Герман Нєнов, Марія Коростельова, Юрій Пристаєцький і Роман Дмитрик. Ведучим нового проєкту каналу «Україна» став мегапопулярний DZIDZIO.

Розважальний проєкт за форматом Game of Talents компанії Fremantle вперше вийшов на телеекрани у 2019 році, а вже за два роки локальні версії шоу побачили глядачі у США та багатьох країнах Європи, серед яких Велика Британія, Франція, Італія, Нідерланди, Бельгія та Швеція. Україна стала десятою країною, яка готує адаптацію цього неймовірного проєкту.

 

Новое на сайте

Search