ТВ

Андрій Хливнюк розповів про своє поранення

Співак Андрій Хливнюк в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», розповів, як війна змінила його гумор та вперше поділився історією свого поранення.

Лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк на початку війни пішов служити до ЗСУ. За деякий час всіх шокувала звістка про поранення музиканта в обличчя.

«Це було в процесі падіння, бо ми зстрибували в яму. Орки дочекалися, поки ми зупинимося, щоб вести вогонь прицільно, колона йшла, зупинилась. Ми почали розвантажувалися, щоб відпустити машини і йти форсувати річечку. Ми повинні були перейти на інший бік, щоб зайти в Ірпінь. І хлопці таки і зайшли. Вони перегрупувалися, почекали слушної години. Це було легке поранення, я був при тямі. Дістали шмат заліза, зашили. Через цю хвилю ударну, можливо, кілька годин я був трошки такий «веселий», матюкався. Але потім мав змогу зателефонувати, поговорити з усіма. Ніби тобі дали кулаком легенько і збили з ніг», - говорить артист журналістам каналу «Україна».

Хливнюк зізнався, що останнім часом змінилася його манера спілкування.

«Я заздалегідь перепрошую за солдафонський гумор і за донесення інформації, яке зараз є частиною мого життя. Тому що після війни, мабуть, ми знову повернемося до етики розмови, до етикету нормального. Зараз просто поки що психіка не спрацьовує так. Ви ж розумієте, що на дорогах України зараз розмовляють, умовно кажучи, як далекобійники, а не як дипломати. Хоча і далекобійники бувають дипломатами. Треба просто визнати мені, що я трішки став, як це українською, пошловат», - говорить співак в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях», яку ведуть Даніель Салем та Даша Астаф’єва.

Нагадаємо, з середини березня «Зірковий шлях» почав виходити в адаптованому до реалій війни спецформаті на YouTube-каналі, а у квітні прем’єрні випуски програми, разом з іншими улюбленими проєктами та серіалами каналу «Україна», повернулись в ефір на каналі «ІндигоTV». Щодня команда «Зіркового шляху» готує ексклюзивні інтерв’ю українських зірок, які діляться своїм досвідом у воєнний час.

Новое на сайте

Search