Украинское кино

Час відпочити: фільм «Готель Едельвейс» скоро у кінотеатрах

Кіно – мистецтво, яке здатне раз і назавжди змінити життя людини. Одні стрічки надихають стати кращими, інші – несуть пізнання чогось нового, невідомого. Фільм — не лише спосіб випасти з реальності на декілька годин, а ліки, які можуть нагадати, хто ми є насправді.

Стрічки майстрів українського кіно поволі, але впевнено підкорюють закордонного глядача і доводять усьому світу, що наш кінематограф може знімати картини європейського рівня. Справжнє відродження української кіноіндустрії ще попереду, але покоління перспективних митців вже дебютує із повнометражними фільмами.

З 21 листопада на екрани кінотеатрів виходить комедія режисера Юрія Рудого «Готель Едельвейс», більш відомого публіці, як оператор і режисер численних музичних кліпів і як художній директор, що вирішив реалізувати нові ідеї у кіно. Можливості держави фінансувати виробництво фільмів обмежені, тому картина знята, що називається «на власний ризик» і це надзвичайно добре для популяризації національної кінематографічної продукції.

Сюжет картини розпочинається з життя авантюрного і багатого бізнесмена Алекса, який в першу чергу прагне збільшити статки, використовуючи усі прийнятні і неприйнятні способи. Він дізнається про родовище золота далеко в Карпатських горах, на якому розмістився старовинний маєток і готель «Едельвейс». Розкішність цього готелю з кожним роком згасає, але продавати його все рівно ніхто не збирається. Для Алекса залишається лише один вихід – закохати в себе доньку власника Іріт та одружитися на ній. Але як бути, якщо Іріт вже заручена і ось-ось має відбутися весілля? Домовившись із батьком майбутньої нареченої за чималеньку винагороду Алекс поспішає втілити свої плани та чи зможе він це зробити пропоную дізнатися після перегляду.

Зйомки комедії «Готель Едельвейс» розпочалися ще в 2015 році, але через брак грошей проект довелося «заморозити». Першою робочою назвою картини була «Краща партія». Врешті-решт фільм було врятовано через декілька років, коли режисером і продюсером картини виступив Юрій Рудий. Він дещо змінив концепцію і завершив знімальні роботи, знайшовши необхідні кошти на виробництво. Головною локацією для зйомок був замок на Тернопільщині, у селі Личківці Гусятинського району, а інші знімальні місця віднайщли у столиці та на Київщині.

Наостанок хочеться додати, що у картині присутня справжня музична лав сторі в неймовірному треку від відомої української співачки Наді Мейхер і головного хітмейкера країни GOVOR. Над фільмом працювали актори: Сергій Комаровський, Василь Вірастюк, Анна Кузіна, Катерина Рубашкіна, Вікторія Булітко, які постаралися зробити усе, щоб настрій глядача був по-справжньому прекрасним під час перегляду. Картина чекає своїх прихильників, тож кінотеатри запрошують усіх бажаючих.

Новое на сайте

Search