Украинское кино

Зустрічайте весну з прем’єрою «Екстрасенс» на НЛО TV

1 березня о 18:00 на телеканалі НЛО TV відбудеться прем’єра нового серіалу «Екстрасенс». Це ситком про винахідливого хлопця Костянтина, який не вірить у містику, але вдало використовує забобонність людей для заробітку.

За сюжетом, переможець шоу «Битва окультистів» Костянтин Шумейко заробляє на життя, вдаючи з себе екстрасенса Любомира Мерлана. Сам Костя зневажає все потойбічне і за допомогою логіки та ерудиції допомагає наївним людям вирішити проблеми, які на перший погляд здаються чимось містичним і магічним.

Тим часом до Кості підселяється його брат Ігор – чарівний м’який невдаха, який марно намагається повернути собі дружину Вікторію і завоювати прихильність свого сина Марка. Порядок у квартирі екстрасенса підтримує хатня робітниця Валентина Іванівна – досвідчена жінка, яка за словом до кишені не полізе. Костя та Ігор проводять багато часу в барі, де працює Уна – колишня мажорка, яка пішла проти волі батька і тепер звикає до життя на вільних хлібах. Замість навчання в Лондоні вона працює барменкою і мріє стати рятівницею диких тварин в Африці. Іноді друзі допомагають Кості у вирішенні справ, а також підтримують одне одного.

«Для нас це достатньо новий досвід, адже ситком «Екстрасенс» – перший крок каналу в розширенні палітри наших серіальних жанрів і плавний перехід до легких сучасних детективів. Вже цієї осені наші глядачі побачать кілька нових цікавих проєктів.

Ми дуже відповідально поставилися до кастингу на головні ролі, і я впевнений, що глядачі закохаються у наших Костю, Ігоря, Уну та Валентину Іванівну. Крім цього, над проєктом працювала дуже сильна команда. Наприклад, нашим художником-постановником був Андрій Лідаговський, відомий усім за головною роллю в українській стрічці «Мої думки тихі». Сподіваюсь, наш глядач оцінить і полюбить комедійний детективний серіал «Екстрасенс», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

Головні ролі у серіалі зіграли нові для каналу обличчя – Костянтин Олексенко, Анісія Стасевич та Євген Арабаджийський. Дивіться ситком «Екстрасенс» у будні о 18:00 на НЛО TV.

Новое на сайте

Search