Украинское кино

На «1+1» нова мелодрама «Бідна Саша»

Скоро на телеканалі «1+1» прем`єра українського серіалу «Бідна Саша». У 16-серійній драмі покажуть історію вагітної дівчини-сироти Олександри, яка через зраду коханого змушена втікати з міста. Головну роль виконала акторка Анастасія Шульга, а образ її коханого (Романа) втілить Олександр Соколов. Про це детально інформує пресреліз мовника.

За сюжетом, незадовго до свого весілля Саша дізнається, що вагітна. Вона готова поділитися щастям з коханим, але замість весільної сукні вимушена купити квиток на потяг, щоб зникнути із рідного міста назавжди. Через старий кримінальний борг Сашу зраджує наречений. Він одружується з дочкою слідчого, щоб не потрапити до в'язниці. Та шлях до нового життя для Саші обертається новим випробуванням. У поїзді дівчина знайомиться з авантюристкою Валерією (Катериною Тишкевич). Нова знайома спровокувала серйозну аварію на залізничній дорозі і втекла з місця події, забравши велику суму грошей із сусіднього купе. Саша приходить до свідомості вже в лікарні та дізнається, що її звинувачують у крадіжці та приймають за Лєру.

Згодом дівчина змушена жити під чужим ім’ям та постійно очікує викриття, адже з одного боку її розшукує поліція, з іншого – бандити. Чи зможе Саша протистояти життєвим обставинам, врятувати дитину та знайти своє щастя після того, як опинилась перед складним вибором – глядачі вже скоро дізнаються в ефірі телеканалу «1+1».

16-серійну драму знімали у Києві 2019 року за оригінальною ідеєю Тетяни Малахової. У серіалі гдядачі також побачать акторів Катерину Тишкевич, Ксенію Жданову, Тимофія Каратаєва, Тетяну Малкову, Ярослава Гуревича та інших.

Над виробництвом продукту на замовлення телеканалу «1+1» працювала «Українська продакшн студія». Сценаристи – Тетяна Малахова, Ірина Чорна. Генеральний продюсер – Максим Кривицький. Продюсерами фільму від каналу виступили Олена Єремєєва та Дарина Жукова. Генеральний продюсер від «Української продакшн студії» – Ірина Заря. Режиссер-постановник серіалу – Павло Тупик. Оператор-постановник – Олександр Клименко.

Слідкуйте за новинами «1+1» та не пропустіть дату прем'єри драми на каналі.

Новое на сайте

Search