Украинское кино

«Пограбування по-українськи»: вийшов офіційний трейлер комедії

У мережі з’явився трейлер нової романтичної комедії «Пограбування по-українськи». Прем’єра cтрічки запланована на 31 березня. У «Пограбуванні по-українськи» глядачі побачать Влада Яму, Андрія Бурима, Дашу Астаф’єву, Марію Заниборщ-Рудинську та Остапа Халавко у головній ролі.

За сюжетом фільму, дитячий тренер із плавання Алекс (Остап Халавко) по вуха закохується у недосяжну красуню (Даша Астаф'єва). Для того, щоб вразити кохану і різко змінити своє життя, Алекс вирішує… пограбувати банк! Та, звичайно, пограбування йде не за планом і обертається непередбачуваними пригодами не тільки для головного героя, а й для всіх, хто опинився поруч.

Головні ролі у новій комедії режисера Аліни Бухтіярової зіграли: Остап Халавко, Влад Яма, Даша Астаф’єва, Андрій Бурим, Володимир Горянський, Олександр Соколов, Яків Кучеревський, Марія Заниборщ, Катерина Вайвала, Сталіна Лагошняк, Сергій Булін, Оксана Борбат, Олена Хохлаткіна.

Читайте також: Влад Яма зізнався, що не проти ще раз знятися у кіно

«Пограбування по-українськи» –  проект виробництва компаній «Медіа Група Україна», НЛО TV та «КіноХіт Ю Ей». Дистриб'ютор стрічки – компанія VLG.FILM. Романтична комедія, якій до снаги й пограбування банку, виходить в український прокат з 31 березня 2022 року.

Новое на сайте

Search