Новости

В Україні представлено глобальну платформу розваг discovery+

В Україні й ще на 12 територіях є глобальна платформа розваг. 

  • discovery+ станом на грудень доступна для абонентів Megogo в 13 країнах;
  • discovery+ уперше об'єднує документальну та розважальну бібліотеку Discovery зі спортивними передачами й шоу;
  • шанувальники зможуть насолоджуватися найкращими шоу, знайомитися з героями різних передач і слухати експертів у галузі спорту завдяки таким брендам, як Discovery Channel, TLC, Animal Planet, ID, Discovery Science, Food Network, Travel Channel, Eurosport;
  • в Discovery також оголосили про плани запуску discovery+ по всьому світові. Таким чином, компанія частково розкрила всеосяжну стратегію нового стримінгового сервісу.

Станом на грудень 2020 року discovery+ працює для абонентів Megogo на 13 територіях: Україна, Білорусь, Молдова, Литва, Естонія, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Узбекистан, Туркменістан, Таджикистан, Киргизстан і Казахстан.

Тисячі годин VOD (video-on-demand) і безліч додаткового спортивного топ-контенту Eurosport 1 HD та Eurosport 2 HD у лайв-форматі відтепер доступні передплатникам Megogo як частина базового пакета або як доповнення до прямої передплати для користувачів AVOD від Megogo. Програми VOD охоплюватимуть ключові передачі документальної та розважальної бібліотеки, як-от «Велике» Річарда Гаммонда, «Віза нареченого. Віза нареченої», «Кафе, закусочні та забігайлівки», «Джо Екзотик: тигри, брехня та прикриття». Водночас послуга надаватиме доступ до змагань і прямих трансляцій преміальних спортивних подій Eurosport («Ролан Гаррос», Відкритий чемпіонат Австралії та Олімпійські ігри). Контент Eurosport доступний до середини грудня.

 Про шоу

«Велике» Річарда Гаммонда. У техніці розмір дійсно має значення. Річард Гаммонд розпочинає велику пригоду, щоб дослідити найбільші конструкції та машини у світі та дізнатися, як інженери їх будують, підтримують і використовують.

 «Віза нареченого. Віза нареченої». Пари подорожують до США за візами типу К-1, щоб спробувати пожити разом зі своїми потенційними партнерами. Вони маютьприйняти доленосне рішення — одружитися чи ні — до закінчення строку дії візи (90 діб). В іншому разі один із партнерів повернеться додому.

 «Кафе, закусочні та забігайлівки». Гай Фієрі вирушає в подорож країною, щоб відвідати деякі американські забігайлівки, які за десятиліття існування здобули славу улюблених серед місцевих мешканців і туристів.

 «Джо Екзотик: тигри, брехня та прикриття». Суперечка між Джо Екзотиком і Керол Баскін спричинила чимало пересудів. Яку роль відіграла Керол Баскін у зникненні чоловіка? Шоу розкриває секрети, відомі лише самому Джо.

Розгортання discovery+ у світі

Discovery впроваджує discovery+ на понад 25 ключових ринках. До них належать 13 територій у CEEMCA, де discovery+ доступна на платформі Megogo. Discovery+ запускається також у США, Північній Європі, Італії, Нідерландах та Іспанії. У планах на 2021 рік — ринки Латинської Америки, зокрема Бразилія, а також Азія. Discovery використовуватиме бібліотеку контенту місцевою мовою, широкий асортимент спортивних подій у форматі лайв (де це можливо).

 Discovery+ минулого місяця розпочала роботу зі Sky у Великій Британії та Ірландії. Тепер Sky пропонує discovery+ мільйонам клієнтів Sky Q на 12 місяців без додаткових витрат. Надалі discovery+ буде доступна на TIM в Італії та на Verizon, а також розповсюджуватиметься за ексклюзивною угодою про дистрибуцію в США на початку 2021 року.

 

Новое на сайте

Search