Новости

Власники Apple Watch можуть ходити на прогулянки з принцом Вільямом

Для власників Apple Watch, які передплатили додаток Fitness+, з’явилась можливість відчути себе ближче до зірок. Пояснюємо: програма Time To Walk залучила до запису випусків різних знаменитостей, серед яких, наприклад, є принц Вільям.

Time to Walk — це аудіопрогулянка, доступна на Apple Watch для абонентів Fitness+. Програма не тільки банально відстежує кроки і пульс, поки ви займаєтеся цим найдоступнішим з усіх видом фізичної активності, але й пропонує слухати цікаві історії від відомих людей, їхню улюблену музику та обговорення цікавих подій чи новин. Зазначимо, що для українських користувачів програма передбачає ще й практику англійської мови, адже випуски виходять саме нею. 

Кожен випуск-прогулянка триває від 25 до 40 хвилин, і Apple обіцяє щотижня додавати новий оригінальний контент. Зараз триває другий сезон, а серед знаменитостей, які вже записали свої випуски, є співачка Каміла Кабелло, спортсмен Ентоні Джошуа, комік Рендалл Парк, а також спадкоємець британської корони принц Вільям. До речі, як пишуть в анонсі, випуск з представником королівської крові не є банальним переказом того, як круто чи, навпаки, важко бути в його ролі. Принц говорить про важливість ментального здоров’я, власний досвід у цьому тощо. 

Що ж до вартості прогулянок з корисним контентом, то наразі Apple має безкоштовний пробний період до місяця для абонентів Fitness+, а потім вартість становитиме $9,99 на місяць або $79,99 на рік. Програму підтримують Apple Watch Series 3 або новішої версії, з OS 7.2, і iPhone 6s або новішої версії, оновленої до iOS 14.3.

Джерело: Innotechtoday

Новое на сайте

Search