ТВ

Під маскою Рака в шоу «МАСКА» ховалась Ірина Білик

У фіналі шоу «МАСКА» на сцені з’явився VIP-гість – Рак, під маскою якого ховалась співачка Ірина Білик. В ефірі каналу «Україна» легенда українського шоу-бізнесу поділилась цікавими фактами про себе та наскільки здивувала зіркових детективів виступом, що вперше за історію шоу вони здалися та попросили допомоги у глядачів.

Перед виступом на сцені найзагадковішого шоу країни «МАСКА» VIP-гість фіналу Рак поділився підказками про себе. Так стало відомо, що особа, яка ховалась під маскою, почала свій творчій шлях на сцені «Червоної рути», працювала з композитором Русланом Квінтою, а ще знялась у багатьох фільмах, в одному з яких грала з Андрієм Данилко.

Читайте також: «МАСКА»: перемога у Сонця

Тоді ж зіркові детективи шоу «МАСКА» висловили перші здогадки, щодо особи під маскою епатажного Рака, ними були Віктор Павлік і Тіна Кароль. Проте поява VIP-гостя на сцені з піснею Водяного з мультфільму «Летючий корабель» здивувала не на жарт. Рак виконав її грубим чоловічим голосом, подібний тембр якому зіркові детективи згадати не змогли.

«Я в шоці! Хто це? Детективи здаються, потрібна допомога глядачів! Допомагайте, пам’ятаєте підказки: «Червона рута» і Руслан Квінта?» – звернувся до глядачів у залі детектив шоу «МАСКА» DZIDZIO.

І глядачі поділились своїми здогадками. Так, були озвучені імена співаків MONATIK, Віктора Павліка і акторок Ади Роговцевої і Ольги Сумської. Проте Оля Полякова звернула увагу всіх на невеликий зріст гостя, зазначивши, що Ольга Сумська дещо вища, а інші мають несхожі голоси. Тож детективам підказки не допомогли, і вони попросили зняти маску із загадкового Рака, в костюмі якого була Народна артистка України Ірина Білик.

«Я завжди мріяла з красуні перетворитись на чудовисько, – зазначила Ірина Білик на сцені гіпершоу «МАСКА». – А щодо зросту – у мене 172 см, але ж, Олю, ти на каблуках, а я в клешнях. Це все зробили спеціально, щоб ви мене не впізнали».

Новое на сайте

Search