ТВ

«МАСКА»: перемога у Сонця

Завершився останній випуск найтаємничішого і найпопулярнішого шоу телебачення «МАСКА» на каналі «Україна». Протягом трьох місяців глядачі разом із зірковими детективами Олегом Винником, NK | Настею Каменських, DZIDZIO, Олею Поляковою і Андрієм Данилко намагались вгадати, хто ховався під загадковими масками. У фіналі шоу залишилось всього три учасники: мужній Носоріг, романтичний Дракон і величне Сонце, якому глядачі віддали найбільшу кількість голосів. А під неймовірною маскою ховалась популярна співачка – Злата Огнєвіч.

Навіть під час оголошення підказок про себе Сонце продемонструвало впевненість у своїй перемозі в найулюбленішому шоу українців «МАСКА».

«Сподіваюсь, ні в кого не виникає сумнівів з приводу імені переможця першого сезону. Носоріг і Дракон дійсно дуже милі, їм просто не поталанило опинитись у фіналі зі справжнім світилом. Та хай не засмучуються, я зобов’язуюсь гріти їх і надалі – після фіналу, усе їхнє життя, так само, як і вас, шановні детективи і вас, любі глядачі», – поділилось величне Сонце в ефірі каналу «Україна».

Після чого розкішне і загадкове Сонце з’явилось на масштабній сцені шоу «МАСКА» з хітом «My Heart Will Go On» співачки Селін Діон і просто приголомшило детективів неймовірним виконанням пісні.

«Сонце – це мій фаворит! – зізнався DZIDZIO в ефірі найпопулярнішого шоу країни «МАСКА». – Як вона гарно співає! Це не просто артистка чи вокалістка – це божественна особистість на сцені! Як же гарно! Та під тою нагородою я їй і Оскар даю, і Греммі!»

Оля Полякова приєдналась до слів свого колеги і процитувала до Сонця слова легендарного режисера Романа Віктюка – «Дитина, поцілована Богом». А от Андрій Данилко поділився своїми здогадками і першим озвучив ім’я особи, яка ховалась під розкішною маскою.

«Наше Сонце вже встигло перевтілитись у загадковий образ, і тоді ми не могли її впізнати – саме вона була під маскою Ворона, а зараз перед нами Злата Огнєвіч! Я розкусив цей хід, адже я досить хитра людина, до того ж, мене безліч раз дурили. Тож я впевнений, що це Злата Огнєвіч! І це краща афера першого сезону «МАСКИ», – запевнив Андрій Данилко.

Наприкінці фіналу Сонце зійшлося у двобої з романтичним Драконом, разом вони виконали пісню «Иностранец» співака Валерія Меладзе. Тоді ж глядачі у залі підтримали своїми голосами Сонце та віддали йому звання переможця грандіозного шоу «МАСКА». Так, всі дізнались, що під маскою ховалась популярна співачка Злата Огнєвіч.

Читайте також: «МАСКА»: розсекретили Носорога

«Ми намагались вас заплутати, але ви такі розумні і кмітливі, що це практично нереально зробити! Але, погодьтесь зі мною, в ефірі, коли був Ворон, ви трошки заплутались – я для цього зробила все, що було в моїх силах», – поділилась переможниця гіпершоу «МАСКА» Злата Огнєвіч в ефірі каналу «Україна».

Читайте також: На шоу «МАСКА» сняли маску с Дракона

Новое на сайте

Search