Украинское кино

На каналі «Україна» 4-й сезон серіалу «Виходьте без дзвінка»

1 лютого о 17:00 на каналі «Україна» стартує  4-й сезон 40-серійного детективного серіалу «Виходьте без дзвінка», знятого на замовлення телеканалу кінокомпанією «Три-Я-Да Продакшн». У нових серіях колишній таксист Богдан разом із друзями й надалі розкриватиме складні злочини, а його кохана і колега Надія боротиметься за життя сина.

4-й сезон серіалу «Виходьте без дзвінка» порадує глядача улюбленим героями і новими персонажами. У продовженні історії Богдан наважиться на зміну професії та сімейного стану. Надя дізнається, що її синові загрожує смертельна небезпека. Генка та Аліна радітимуть першому досвіду батьківства. Петрович отримає компенсацію за невдале весілля, а Сашка буде чекати, поки Тарас виправить помилку молодості.

«У четвертому сезоні ми хочемо врятувати викрадену дитину Надії. Кинемо всі сили поліції, звязки Богдана, щоб повернути хлопчика додому на батьківщину. Ще з'являться нові герої, які допомагатимуть в розслідуваннях і, зокрема, сину Надії. Нові серії ще більше насичені детективними історіями. Будуть перестрілки, поранення, які зачеплять також і мого персонажа. Глядач стане свідком гострих конфліктів і розслідувань», - ділиться виконавець головної ролі Богдана актор Роман Семисал.

Криміналістична лабораторія, кімната для допитів, жива шиншила на прізвисько Конфуцій і багато інших сюрпризів зроблять історію ще більш атмосферною і глибше розкриють сюжет.

«У четвертому сезоні завдяки новим прийомам зйомки дійство стане більш динамічним. Багато екшна, каскадери, погоні на авто, сцени боротьби, які, до речі, ми продумували разом з актором Романом Семисалом. Він дуже ініціативний і досвідчений у цьому питанні, тому сам виконує багато трюків», - розповідає режисер серіалу Віталій Кукса.

Чи затримається Богдан надовго в приватних детективах? Навіщо прийшла до відділу нова прибиральниця, чи тільки для порядку? Хто переможе в змаганні за серце Тараса - кохана Сашка або дружина? Для чого Петровичу доведеться згадати бурхливу юність? Хто викраде сина Наді, в якій новій ролі спробує себе Генка - на ці та інші питання глядач отримає відповідь у продовженні серіалу «Виходьте без дзвінка» на каналі «Україна».

Режисери-постановники - Віталій Кукса, Олексій Даруга.

Оператори-постановники - Максим Мельник, Ярослав Ярославський.

У головних ролях: Роман Семисал, Світлана Шекера, Василь Баша, Дмитро Сова, Ігор Пазич, Денис Роднянський, Марія Смолякова, Володимир Філатов, Світлана Прус, Сергій Сафрончик.

Продюсери проєкту: Наталя Стрибук, Вікторія Корогод, Ігор Волков, Сергій Баранов.

 

Новое на сайте

Search