Украинское кино

Розпочато виробництво українського фільму «Дім за склом»

Компанія «Сучасне Українське Кіно» повідомляє про початок зйомок повнометражного ігрового фільму «Дім за склом» режисера Тараса Дроня. Виробництво здійснює кінокомпанія «Директорія Кіно» за підтримки Державного агентства України з питань кіно та у співпраці із «СУК», з яким був створений попередній фільм Тараса «Із зав'язаними очима».

Головну роль виконує Ірина Веренич-Островська.

Хронометраж 110 хвилин.
Фільм знімається на 35 мм плівку.
Загальний бюджет - 25 млн гривен (частка державної підтримки 20 млн грн).
Команда планує завершити виробництво наприкінці 2021 року.
Українська прем’єра - осінь 2022 року.

Про що кіно?
Під час святкування шкільного випускного вечора зникає пара підлітків. Вікторія – мама зниклої дівчини, ділова сучасна жінка, в якої в житті все ідеально: від порядку вдома до чітко збудованого статусу в суспільстві. Однак, існує підозра, що її донька займається незаконним розповсюдженням наркотиків. Аби не заплямувати репутацію та викристалізований роками образ, жінка розпочинає пошуки в дещо незвичний спосіб. Вікторія навідріз відмовляється вірити в припущення слідства, і особливо своєму колишньому чоловіку, якого вважає невдахою і справжньою причиною зникнення.

Зйомки розпочалися з села Циблі, Бориспільського району, частина фільму буде зніматися в місті Українка, частина - в Києві. В с. Циблі команда фільму знайшла незвичну локацію затопленої церкви. Сподіваємось фільм, в свою чергу приверне увагу туристів побачити ці мальовничі краєвиди і церкву на остр, що не є пам’ятником архітектури і потребує збереження та реконструкції.

«Дім за склом» - історія жінки... українки, розумної і амбітної. Так, вона живе за власними правилами, не завжди прийнятними для інших. Доля підкидає випробування, через які мало хто б зміг пройти. Невідомо де, треба знайти ресурси і жити далі... щаблі її цілей будуть вище, і душа її, іноді цинічна та безмежно одинока стає сильнішою, витривалішою і нездоланною. Тарас Дронь шукає абсолютну синергію в роботі з актором, він слухає і, головне, хоче чути через мене, свою... мою Вікторію. В добру путь усій нашій крутій команді!» - виконавиця головної ролі Іра Веренич-Островська.

Творці фільму:
Автори сценарію - Тарас Дронь, Якуб Присак
Режисер - постановник - Тарас Дронь
Оператор-постановник - Олександр Поздняков
Звукорежисер - Сергій Степанський
Художниця - постановниця - Марія Островська
Художниця з костюмів - Олена Гресь
Художниця по гриму - Катерина Струкова
Продюсери - Ігор Савиченко, Валерія Сочивець
Кастинг - Алла Самойленко

Новое на сайте

Search