Украинское кино

FILM.UA Group і ТК «Україна» оголосили про співпрацю у повнометражному кіно

Комедія «На природу» стане першим кейсом копродакшену кінопрокатного фільму між найбільшими гравцями українських теле- та кіноіндустрій.

Шампури догори! Провідні українські компанії кіно- і телеіндустрій, FILM.UA Group та телеканал «Україна», оголосили про початок роботи над повнометражною кінопрокатною комедійною стрічкою під робочою назвою «На природу». 

Канал «Україна» вперше стане співпродюсером прокатного фільму. Лідер виробництва телевізійного контенту, найбільш рейтинговий канал країни, в портфелі якого багато успішних маркетингових колаборацій зі знаковими художніми стрічками, освоює новий для себе виробничий напрям розважального кіно для широкої аудиторії.

«Посилення присутності каналу на території розважального контенту – одна з наших  стратегічних задач. Так, ми є лідерами кіносеріального виробництва, і тут активно розширюємо свою жанрову лінійку, наприклад, до нового сезону готуємо прем’єру ситкому «Люся Інтерн». Суперуспішною «МАСКОЮ» ми гучно заявили себе на території праймових шоу. Наступний крок – реалізувати наші амбіції щодо виробництва розважального прокатного кіно. Копродакшен з FILM.UA стане для каналу «Україна» першим досвідом у цьому напрямі. FILM.UA Group – партнер, з яким нас пов’язують багато успішних проєктів у виробництві телевізійного контенту, знакові медіапартнерства з художніми фільмами, такими як «Захар Беркут», «Ціна правди», «Незламна», і ми бачимо великий потенціал у виході  телеканалу на ринок повнометражного кіно саме у співпраці з ним», – зазначила директорка телеканалу «Україна» Вікторія Корогод. 

Для FILM.UA Group фільм «На природу» також стане новим досвідом копродакшену з телеканалом – у рамках виробництва повнометражного прокатного кіно.

«Ми дуже раді, що телеканал «Україна» освоюватиме нові території саме з нашою кінокомпанією. Адже це входить у нашу довгострокову стратегію: розширювати рамки співпраці на ринку та примножувати кейси колаборації індустрій, об’єднуючи ресурси і досвід. Така співпраця логічно продовжує курс розвитку ринку українського кіно, а ми є активними його гравцями», – коментує Вікторія Ярмощук, СЕО FILM.UA Group.

FILM.UA Group є лідером у сфері виробництва прокатного кіно в Україні. Загальний бокс-офіс фільмів студії за 2014 – 2021 роки становив 264 187 869 грн. Зокрема, 5 стрічок зібрали в українському прокаті понад 1 млн доларів кожна, і 3 з них є комедіями (кінотрилогія «Скажене Весілля»).

Саме тому для першого спільного кінопроєкту був обраний жанр народної сімейної комедії. Задуманий сюжет буде зрозумілий та близький широкій аудиторії, адже багато хто потрапляв у подібні ситуації. Щойно настають теплі весняні дні, сім’ї намагаються поїхати на природу – відпочити, провести разом час, насолодитися першим сонечком (і, звичайно ж, наробити нових фото для соцмереж). У центрі сюжету – дві родини, які випадково опиняються на одній галявині, котру кожна з них вважає «своєю». До того ж, вони мають протилежні погляди не тільки на рецепт маринаду для шашлику, але й на те, як правильно жити та виховувати дітей. Хто зрештою відвоює собі місце під мангал? Та чи зможе третя сила, якій теж знадобилася ця галявинка, примирити дві сім’ї з абсолютно різним світоглядом?

Автори фільму обіцяють багато пригод, сміху, знайомих ситуацій, зірок, свіжого повітря та несподіваних появ на тій самій галявині. 

Наразі триває підготовка до зйомок комедії. Подробиці та деталі творці обіцяють згодом – стежте за новинами!

 

Новое на сайте

Search